کد خبر: 51174تاریخ انتشار : ۲۰:۰۹:۳۴ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸

دستان آمریکا به خون مردم وکودکان مظلوم فلسطین آلوده است

دستان آمریکا به خون مردم وکودکان مظلوم فلسطین آلوده است

شیراز _ فرمانده سپاه فجر فارس گفت: جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی از حافظه تاریخی جهان پاک نمی شود و آمریکا نیز به عنوان شریک اصلی این رژیم دستش به خون مردم و کودکان مظلوم فلسطین آلوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس، گفت: روز قدس روز اعلام حمایت آزادی خواهان و مسلمانان سراسر جهان از ملت مظلوم فلسطین در برابر جنایت‌های رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه تدبیر امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز قدس یک نقطه عطف در تاریخ اسلام است، گفت: حمایت از مظلومان و مستضعفان جهان بخصوص ملت فلسطین یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است و ملت مؤمن و انقلابی ایران هرگز از آرمان فلسطین و قدس شریف عقب نخواهند نشست.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه طرح آمریکایی موسوم به ” معامله قرن ” یک طرح از پیش شکست خورده است و هرگز به موفقیت نخواهد رسید، گفت: جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی هرگز از حافظه تاریخی ملت‌های جهان پاک نخواهد شد و آمریکا بعنوان شریک اصلی جنایات این رژیم دستش به خون مردم و کودکان مظلوم فلسطین آلوده است.

وی با بیان اینکه روز قدس روز وحدت جوامع مسلمان حول محور حمایت از مقاومت فلسطینیان است، گفت: ملت‌های بیدار و مسلمانان هرگز فریب طرح‌های آمریکایی را نخواهند خورد و در روز قدس فریاد تظلم خواهی ملت فلسطین از سراسر جهان شنیده خواهد شد.

سردار غیاثی با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی و برخی رژیم‌های عربی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: مالکیت سرزمین فلسطین و قدس شریف تا ابد به مسلمنان تعلق خواهد داشت و مقاومت تنها راه مقابله با غده سرطانی اسرائیل است.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی طرح‌های اسرائیلی – آمریکایی برای منطقه را نقش بر آب کرد، گفت: مردم مومن و انقلابی فارس با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و فلسطین تجدید بیعت خواهند کرد.

کد خبر ۴۶۲۹۴۱۰


منبع :: دستان آمریکا به خون مردم وکودکان مظلوم فلسطین آلوده است