کد خبر: 44225تاریخ انتشار : 1:29:50 - چهارشنبه 20 فوریه 2019

در آستانه نوروز نظارت بر بازار توسط اتاق اصناف بیشترمی‌شود

در آستانه نوروز نظارت بر بازار توسط اتاق اصناف بیشترمی‌شود

رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس با اشاره به همکاری بسیج اصناف گفت: این قشر از بسیج در کنترل بازار شب عید، اتاق اصناف شیراز را همراهی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، سیدمحمودهاشمی امشب در همایش اتحادیه صنف خواربار و لبنیات و سوپرمارکت شیراز که در سالن اجتماعات سرزمین سبز شهر صدرا برگزار شد، اظهار داشت: هرچه به ایام عید نزدیکتر میشویم نظارت بر بازار نیز توسط اتاق اصناف بیشتر و با گرانفروشان برخورد قاطع میشود.

هاشمی با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی برندها و سوپرمارکتها که همراه با نمایش کالاهای تولید داخل برپا شد، بیان کرد: اتاق اصناف واسطه بین تولید و توزیع است و در این راه نیز معتقدیم باید تولید را اهمیت دهیم و مراقب باشیم تولیدها نیز با کیفیت صورت گیرد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس گفت: امروز برندهایی در استان فارس، شهر شیراز و کشور داریم که همواره توصیه ما حمایت از این کالاها است و باید بیش ازپیش مورد حمایت مسئولان متولی قرار گیرد.

خبر جدید  شیراز| صدور خدمات فنی و مهندسی به کشورهای همسایه توسعه یابد

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر با جنگ اقتصادی روبرو هستیم، افزود: باید همه با هم طوری برنامهریزی کنیم که از این مشکلات به خوبی عبور کرده و در این راه نیز قدردان امنیت موجود در کشور باشیم، در جنگ اقتصادی پیشرو باید آنانی که خدمت میکنند تشویق و نقاط ضعف را نیز به قوت تبدیل کنیم.

خبر جدید  مرحوم آیت‌الله شاهرودی منشا تحولات زیادی پس از انقلاب اسلامی بود

به گزارش تسنیم، در این همایش که حسین کشاورز رئیس اتحادیه صنف خواربار و لبنیات و سوپرمارکت شیراز به همراه هیئت رئیسه اتاق اصناف شیراز نیز حضور داشتند از پیشکسوتان که اقدام به برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی برندها و سوپرمارکتها کرده بودند، تجلیل شد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  استان فارس آماده انجام کشت فراسرزمینی در اکراین است
0/5 (0 نقد و بررسی)