کد خبر: 44225تاریخ انتشار : ۱:۲۹:۵۰ - چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

در آستانه نوروز نظارت بر بازار توسط اتاق اصناف بیشترمی‌شود

در آستانه نوروز نظارت بر بازار توسط اتاق اصناف بیشترمی‌شود

رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس با اشاره به همکاری بسیج اصناف گفت: این قشر از بسیج در کنترل بازار شب عید، اتاق اصناف شیراز را همراهی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، سیدمحمودهاشمی امشب در همایش اتحادیه صنف خواربار و لبنیات و سوپرمارکت شیراز که در سالن اجتماعات سرزمین سبز شهر صدرا برگزار شد، اظهار داشت: هرچه به ایام عید نزدیکتر میشویم نظارت بر بازار نیز توسط اتاق اصناف بیشتر و با گرانفروشان برخورد قاطع میشود.

هاشمی با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی برندها و سوپرمارکتها که همراه با نمایش کالاهای تولید داخل برپا شد، بیان کرد: اتاق اصناف واسطه بین تولید و توزیع است و در این راه نیز معتقدیم باید تولید را اهمیت دهیم و مراقب باشیم تولیدها نیز با کیفیت صورت گیرد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس گفت: امروز برندهایی در استان فارس، شهر شیراز و کشور داریم که همواره توصیه ما حمایت از این کالاها است و باید بیش ازپیش مورد حمایت مسئولان متولی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر با جنگ اقتصادی روبرو هستیم، افزود: باید همه با هم طوری برنامهریزی کنیم که از این مشکلات به خوبی عبور کرده و در این راه نیز قدردان امنیت موجود در کشور باشیم، در جنگ اقتصادی پیشرو باید آنانی که خدمت میکنند تشویق و نقاط ضعف را نیز به قوت تبدیل کنیم.

به گزارش تسنیم، در این همایش که حسین کشاورز رئیس اتحادیه صنف خواربار و لبنیات و سوپرمارکت شیراز به همراه هیئت رئیسه اتاق اصناف شیراز نیز حضور داشتند از پیشکسوتان که اقدام به برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی برندها و سوپرمارکتها کرده بودند، تجلیل شد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com