رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: دانشجویان با نیت خدمت به کشور سعی کنند با گام‌های استوار، مشکلات جامعه را شناسایی کرده و از پیش رو بردارند. " />دانش‌آموختگان با نیت خدمت به کشور مشکلات را شناسایی و حل کنند دیار حافظ
کد خبر: 44636تاریخ انتشار : 12:00:40 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

دانش‌آموختگان با نیت خدمت به کشور مشکلات را شناسایی و حل کنند

دانش‌آموختگان با نیت خدمت به کشور مشکلات را شناسایی و حل کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: دانشجویان با نیت خدمت به کشور سعی کنند با گام‌های استوار، مشکلات جامعه را شناسایی کرده و از پیش رو بردارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع روز گذشته در مراسم جشن دانشآموختگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با تبریک بهمناسبت تقارن جشن فارغالتحصیلی دانشجویان با میلاد باسعادت حضرت زهرای اطهر گفت: این تقارن نیکو اتفاق مبارکی است که موجب میشود خاطره آن همیشه در اذهان دانشجویان، خانوادههای آنان و استادان مبرز دانشگاه ماندگار شود.

وی افزود: در سنت و دین مبین اسلام، مفهومی به نام فارغالتحصیلی نداریم و اگر به ناچار از این واژه استفاده میکنیم به دلیل فقدان کلمه مناسب بوده و فقط به معنای فراغت از تحصیل در یک مقطع دانشگاهی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان این موضوع که دانشجویان علاوه بر اینکه در این دوران زیبا به تحصیل علم و دانش مشغول هستند، باید به تقویت ابعاد اخلاقی و اجتماعی خود نیز بپردازند، اظهار کرد: دانشجویان با نیت خدمت به کشور و نظام اسلامی، سعی کنند با گامهای استوار، مشکلات جامعه را شناسایی کرده و از پیش رو بردارند.

زارع تصریح کرد: خوشحالیم که در دورانی زندگی میکنیم که حکومت آن با راهبری فقیه فرزانه و عالمی روشنضمیر هدایت میشود و ایشان بیشترین تأکید بر اهمیت علم، دانش، اخلاق و تقوا داشته و در هر جلسه این مهم را به دانشجویان و مردم گوشزد میکنند.

خبر جدید  گرامیداشت مقام و منزلت مادر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان بهعنوان بزرگترین دانشگاه آزاد اسلامی جنوب استان فارس که در مقاطع مختلف تحصیلی از کاردانی تا دکتری تخصصی به آموزش نیروهای خلاق و توانمند همت گماشته است، همچنان آمادگی دارد که به رسالت آموزشی، اجتماعی و فرهنگی خود عمل کرده و در نیل به اهداف عالیه انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکند.

خبر جدید  استفاده از ظرفیت‌های بالفعل گام اساسی در شکست تحریم‌هاست

مدیر گروه حسابداری و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان نیز با تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) به دانشجویان فارغالتحصیل گفت: دانشجویان ما در صورتی که به علم و دانش مجهز شده و به فناوریهای جدید دسترسی پیدا کنند، بهعنوان قشری فرهیخته و اثرگذار در جامعه مطرح خواهند شد.

علی شیرطاهری افزود: هدف استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، ایجاد جوی آرام، دوستانه و علمی برای فائق آمدن بر مشکلات و ترویج فرهنگ خودباوری بوده و از تواناییهای دانشجویان برای پیشبرد اهداف دانشگاه، استفاده خواهد شد.

به گزارش آنا، در این مراسم برنامههای شاد و متنوعی اجرا و در پایان به فارغالتحصیلان توسط هیئت رئیسه و استادان مربوطه، لوح سپاس و تندیس یادبود اهدا شد.

خبر جدید  مدارس سما کانون‌های مهم پرورش فکری و علمی جوانان هستند

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,