کد خبر: 55730تاریخ انتشار : 14:49:49 - دوشنبه 2 سپتامبر 2019

دانشگاه شیراز در جشنواره سراسری نشریات دانشجویی موفق به کسب رتبه برتر شد

دانشگاه شیراز در جشنواره سراسری نشریات دانشجویی موفق به کسب رتبه برتر شد

دانشگاه شیراز با کسب ۲۷ عنوان برتر ملی در یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور (تیتر ۱۱) صدر نشین دانشگاه‌های وزارت علوم شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه شیراز با کسب ۲۷ عنوان برتر ملی در یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور (تیتر ۱۱) صدر نشین دانشگاه‌های وزارت علوم شد.   محبوبه البرزی، قائم مقام معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه شیرازمطرح کرد: در جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ و آزاد اسلامی حضور داشتند و با ۲۸۲۴۹ اثر و نشریه در بخش‌های مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.
البرزی تصریح کرد: دانشگاه شیراز با ۱۸۳۴ اثر و نشریه با کسب جایگاه اول در آثار ارسالی و مشارکت در بین دانشگاه‌های وزارت علوم در این رقابت رسانه‌ای شرکت کرد.
وی در ادامه گفت: نشریات دانشگاه شیراز با ۲۲ نامزد دریافت جایزه و کسب ۱۰ رتبه اول؛ ۵ رتبه دوم؛ ۱۰ رتبه سوم؛ و ۲ رتبه شایسته تقدیر و در مجموع «۲۷ رتبه» جایگاه اول دانشگاه‌های وزارت علوم و جایگاه دوم دانشگاه‌های کشور را به خود اختصاص دادند.
لازم به ذکر است، دانشگاه شیراز در حال حاضر دارای ۲۱۹ عنوان نشریه مجوزدار و ۱۷۵ عنوان نشریه فعال در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، دینی و قرآنی، ادبی، هنری، ورزشی، صنفی و خبری می‌باشد و سالانه در این دانشگاه بیش از یکصد هزار نسخه نشریه منتشر می‌شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  بحث‌های داغ دانشجویان شیرازی با یک مدیرکل/ آیا مسئولان حاضرند زن و بچه خودشان در محله ناامن رفت و آمد کنند؟!
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,