کد خبر: 57377تاریخ انتشار : 9:59:11 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020

دانشجویان بسیجی کازرون به معضلات و مسائل شهرستان ورود می‌کنند

دانشجویان بسیجی کازرون به معضلات و مسائل شهرستان ورود می‌کنند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کازرون گفت: با تشکیل سه هسته مسئله محور حول مسائل عدالت شهری و روستایی، کشاورزی و صنعت، شفافیت اقتصادی به دنبال حل معضلات و مسائل شهرستان کازرون و کوه چنار هستیم.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اولین نشست مشترک مسئولین هسته‌های مسئله محور بسیج دانشجویی با دادستان عمومی و انقلاب کازرون برگزار شد.

در این نشست هادی صحرابان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کازرون با اشاره به هسته‌های مسئله محور گفت: هسته‌های مسئله محور بسیج دانشجویی با کارمیدانی و پژوهشی به دنبال حل مسائل و مشکلات کشور هستند و حلقه مفقوده‌ای که میان مردم و دستگاه‌های اجرایی فاصله انداخته بوده است را از میان برداشته و زنجیره اتصال آن‌ها خواهند شد.

خبر جدید  کارگروه تحول محتوای دروس دانشگاهی در وزارت علوم فعال شد

صحرابان مطرح کرد: در شهرستان کازرون با تشکیل سه هسته مسئله محور حول مسائل عدالت شهری و روستایی، کشاورزی و صنعت، شفافیت اقتصادی به دنبال حل معضلات و مسائل شهرستان کازرون و کوه چنار هستیم.

در ادامه پوریا رضازاده، علی شیرنژاد، و سعید زارع خفری از مسئولین هسته‌های مسئله محور بسیج دانشجویی پیرامون مسائل و معضلات شهرستان همچون طرح جدید نقشه تفصیلی شهر کازرون، وضعیت مدیریتی اتحادیه‌های اصناف و اتاق اصناف کازرون، ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی به تشریح مسائل فوق پرداختند و از دادستان کازرون خواستار همکاری و مساعدت با هسته‌های مساله محور شدند.

خبر جدید  جشنواره فیلم و عکس دانشجویان اردیبهشت‌ماه در دانشگاه شیراز برگزار می‌شود

در ادامه این نشست دهقان دادستان عمومی و انقلاب کازرون با اشاره به نقش دانشجویان بسیجی در مطالبه گری از مسئولان اظهار داشت: دانشجویان باید سه مسئله را از مسئولان مطالبه کنند، اول اینکه تمام تلاششان برای خدمت به مردم بکار گیرند، دوم اینکه در حیطه وظایفه محوله خویش عمل و فعالیت و سلامت خود را حفظ کنند، سوم اینکه پاسخگوی عملکرد خود در قبال خدا و مردم باشند.

خبر جدید  بسیج دانشجویی فیروزآباد فارس آماده کمک‌رسانی به مردم بیروت است

دهقان در پایان از دانشجویان بسیجی خواست که به صورت فصلی نشست همفکری در رابطه با مسائل و معضلات شهرستان با هم داشته باشند و بنا به درخواست دانشجویان شماره فضای مجازی خود را برای ارائه گزارشات مردمی از تخلفات ارائه کرد؛ لذا شهروندان می‌توانند از تخلفات و جرائم با ارائه مستندات به شماره ۰۹۱۷۰۴۵۶۰۷۶ گزارشات خود را ارائه دهند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,