کد خبر: 57377تاریخ انتشار : 9:59:11 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020

دانشجویان بسیجی کازرون به معضلات و مسائل شهرستان ورود می‌کنند

دانشجویان بسیجی کازرون به معضلات و مسائل شهرستان ورود می‌کنند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کازرون گفت: با تشکیل سه هسته مسئله محور حول مسائل عدالت شهری و روستایی، کشاورزی و صنعت، شفافیت اقتصادی به دنبال حل معضلات و مسائل شهرستان کازرون و کوه چنار هستیم.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اولین نشست مشترک مسئولین هسته‌های مسئله محور بسیج دانشجویی با دادستان عمومی و انقلاب کازرون برگزار شد.

در این نشست هادی صحرابان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کازرون با اشاره به هسته‌های مسئله محور گفت: هسته‌های مسئله محور بسیج دانشجویی با کارمیدانی و پژوهشی به دنبال حل مسائل و مشکلات کشور هستند و حلقه مفقوده‌ای که میان مردم و دستگاه‌های اجرایی فاصله انداخته بوده است را از میان برداشته و زنجیره اتصال آن‌ها خواهند شد.

خبر جدید  رفع مشکلات محله‌های حاشیه شهر دغدغه‌ اصلی مسئولان استانی فارس شود

صحرابان مطرح کرد: در شهرستان کازرون با تشکیل سه هسته مسئله محور حول مسائل عدالت شهری و روستایی، کشاورزی و صنعت، شفافیت اقتصادی به دنبال حل معضلات و مسائل شهرستان کازرون و کوه چنار هستیم.

در ادامه پوریا رضازاده، علی شیرنژاد، و سعید زارع خفری از مسئولین هسته‌های مسئله محور بسیج دانشجویی پیرامون مسائل و معضلات شهرستان همچون طرح جدید نقشه تفصیلی شهر کازرون، وضعیت مدیریتی اتحادیه‌های اصناف و اتاق اصناف کازرون، ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی به تشریح مسائل فوق پرداختند و از دادستان کازرون خواستار همکاری و مساعدت با هسته‌های مساله محور شدند.

خبر جدید  ستاری از برج نوآوری دانشگاه شیراز و شتابدهنده کوانتوم بازدید کرد

در ادامه این نشست دهقان دادستان عمومی و انقلاب کازرون با اشاره به نقش دانشجویان بسیجی در مطالبه گری از مسئولان اظهار داشت: دانشجویان باید سه مسئله را از مسئولان مطالبه کنند، اول اینکه تمام تلاششان برای خدمت به مردم بکار گیرند، دوم اینکه در حیطه وظایفه محوله خویش عمل و فعالیت و سلامت خود را حفظ کنند، سوم اینکه پاسخگوی عملکرد خود در قبال خدا و مردم باشند.

خبر جدید  آقای طهرانچی؛ دانشگاه آزاد کازرون به مدیر توانمند و جهادی نیاز دارد

دهقان در پایان از دانشجویان بسیجی خواست که به صورت فصلی نشست همفکری در رابطه با مسائل و معضلات شهرستان با هم داشته باشند و بنا به درخواست دانشجویان شماره فضای مجازی خود را برای ارائه گزارشات مردمی از تخلفات ارائه کرد؛ لذا شهروندان می‌توانند از تخلفات و جرائم با ارائه مستندات به شماره ۰۹۱۷۰۴۵۶۰۷۶ گزارشات خود را ارائه دهند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,