کد خبر: 44080تاریخ انتشار : 11:38:49 - یکشنبه 17 فوریه 2019

خوابگاه‌های دانشجویی آموزشکده‌های فنی در استهبان و نی‌ریز نوسازی می‌شود

خوابگاه‌های دانشجویی آموزشکده‌های فنی در استهبان و نی‌ریز نوسازی می‌شود

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس از بازسازی و نوسازی خوابگاه‌های دانشجویی آموزشکده‌های فنی در شهرستان‌های استهبان و نی‌ریز خبر داد و گفت: در این زمینه اعتبار مورد نیاز تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، محمد جامعی امروز در ادامه سفرهای شهرستانیدر بازدید از دانشکدههای فنی امام حسین(ع) استهبان و دانشکده فنی دختران نیریز اظهار داشت: علاوه بر نوسازی خوابگاههای این آموزشکدهها، آشپزخانه و سلف سرویس آنان نیز بازسازی میشود.

جامعی به تشریح جزییات بازدید خود از آموزشکده فنی استهبان اشاره و تصریح کرد: در این بازدید ضمن دیدار با کارکنان از ساختمان تازه تاسیس آتلیههای معماری، آزمایشگاههای برق، الکترونیک و کارگاههای، تاسیسات مکانیکی و عمران این دانشکده بازدید شد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفهای استان فارس گفت: همچنین از سایت طرح توسعه آموزشکده فنی استهبان که قرار است در آن سایت اداری و خوابگاه جدید ساخته شود نیز بازدید و در مورد پیگیری برای صدور سندهای تک برگ املاک باقیمانده آموزشکده نیز تصمیماتی گرفته شد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفهای استان فارس با اشاره به پروژه در حال ساخت سالن همایش آموزشکده فنی استهبان گفت: از این طرح نیز بازدید و در مورد نحوه تامین و اختصاص اعتبار جهت تکمیل آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

جامعی همچنین در مورد بازدید خود از آموزشکده فنی دختران نیریز اظهار داشت: در این بازدید نیز علاوه بر برگزاری جلسه با کارکنان دانشکده و بررسی مسائل و مشکلات آناناز آشپزخانه، سلف سرویس و خوابگاه نیز بازدید شد.

وی با بیان اینکه با برنامهریزی صورت گرفت قرار است سلف سرویس، خوابگاه و آشپزخانه دانشکده فنی دختران نیریز نیز بازسازی و نوسازی شود گفت: در این سفر در مورد تامین اعتبار و ادامه روند ساخت طرحهای در دست اقدام آموزشکده فنی دختران نیریز تصمیم لازم گرفته شد.

خبر جدید  خیرین استان فارس ۶۰ بسته لوازم خانگی به سیل‌زدگان شیراز کمک کردند

براساس این گزارشدر این بازدیدنادر امیدوار معاون فرهنگی و دانشجویی و همچنین محمدرضا ادیبپور مسئول دفتر کمیته فنی و عمرانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس جامعی را همراهی کردند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)