کد خبر: 51505تاریخ انتشار : ۱۹:۱۷:۲۵ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

خنثی‌شدن حمله تروریستی خشن در شاهچراغ/ فارس یکی از استان‌های هدف دشمن در تروریسم سازمان یافته

خنثی‌شدن حمله تروریستی خشن در شاهچراغ/ فارس یکی از استان‌های هدف دشمن در تروریسم سازمان یافته

ایلنا: نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، استان فارس را یکی از استان‌های هدف دشمن در تروریسم سازمان یافته عنوان کرد و از خنثی شدن یک حمله تروریستی در…

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، استان فارس را یکی از استان‌های هدف دشمن در تروریسم سازمان یافته عنوان کرد و از خنثی شدن یک حمله تروریستی در حرم احمد بن موسی خبر داد.

به گزارش ایلنامحمد مهدی برومندی در مراسم تودیع و معارفهفرمانده انتظامی استان فارس اظهار کرد: قدرت بازدارندگی ایران در سطوح منطقه مثال زدنی است و امروز با توسعه تروریسم سازمان یافته مواجه هستیم که با استفاده تاکتیکی از موضوع تروریسم امینت منطقه را مورد توجه قرار داده است.

نماینده مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی فارس با بیان اینکه در مدیریت و حاکمیت خوب، ضروریترین نیاز مردم امینت و آرامش است، ابراز کرد: کشور در امور امنیت در دنیا و منطقه مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در همه ابعاد با این توطئه ها مقابله کرده است و شکست آمریکا و استکبار جهانی در سوریه نشان از اقتدار جمهوری اسلامیاست؛ یادآورشد: امروز شاهد انتقال داعشتوسط امریکا به مرزهایشرقی و افغانستان هستیم.

محمدمهدی برومندی

برومندی خاطرنشان کرد: در استان فارس برنامهریزی سازمان یافته برای انجام تروریسم خشن در حرم احمد بن موسی داشتند که در شورای تامین استان خنثی شد که در این شورا هماهنگی خوبی در استان داریم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همچنین به بخش کشاورزی و تاثیر گذاری بر معیشت مردم پرداخت و افزود: در این خصوص به دلیل خشکسالی با مشکلات اقتصادی مواجه هستیم که زمینه برای بروز جرم فعال بوده است وهمچنین در تنگاهای اقتصادی کشور شرایط سخت تر شده است.

برومندی یادآور شد: با مشکلات سخت اقتصادی اما دولت و مجلس تلاش کرد و امسال بودجه نیرو انتظامی به بیش از ۱۷ هزار میلیارد تومان رسید.


منبع :: خنثی‌شدن حمله تروریستی خشن در شاهچراغ/ فارس یکی از استان‌های هدف دشمن در تروریسم سازمان یافته