مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان فارس یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های انقلاب اسلامی را حوزه فرهنگ دانست. " />حوزه فرهنگ از مهم‌ترین مؤلفه‌های انقلاب اسلامی است دیار حافظ
کد خبر: 43687تاریخ انتشار : 2:41:31 - جمعه 8 فوریه 2019

حوزه فرهنگ از مهم‌ترین مؤلفه‌های انقلاب اسلامی است

حوزه فرهنگ از مهم‌ترین مؤلفه‌های انقلاب اسلامی است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان فارس یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های انقلاب اسلامی را حوزه فرهنگ دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زرقان، همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه پر فروغ فجر، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس صبح امروز در جلسهای با عنوان «بازخوانی چرايی انقلاب و بررسی دستاوردهای آن» که به همین مناسبت در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد، گفت: یکی از مهمترین مؤلفههای انقلاب اسلامی حوزه فرهنگ است و انقلاب ما انقلابی فرهنگی است. نظام مقدس جمهوری اسلامی و اساس آن بر پایه حوزه فرهنگ است و انقلاب اسلامی ما از همان ابتدا در واقع انقلابی فرهنگی بود.

خبر جدید  افتتاح پروژه‌های عمرانی در زاهدشهر همزمان با دهه فجر

حجتالاسلام سجاد نیکخو افزود: در شرایط فعلی جامعه که مشکلات معیشتی و اقتصادی داریم، دشمن سعی میکند که ایدئولوژی جدیدی از انقلاب اسلامی ارائه کند و بگوید انقلاب ما یک انقلاب اقتصادی و صنعتی است، در حالی که اینطور نیست و انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس دستاوردهای کلان و مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ۱۰ مورد اینگونه عنوان کرد: ۱-بازگشت به هویت ملی ۲-حفظ تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ۳-شکستن مرزهای جغرافیایی در رساندن پیام انقلاب به همه آزادیخواهان جهان ۴-توسعه و گسترش امکانات عمومی و عادی ۵-استقلال سیاسی ۶-استقلال دفاعی، نظامی و امنیتی ۷-اثرگذاری در کشورهای منطقه و نفوذ در قلب مردم جهان ۸-تأسیس نظام مردمسالاری ۹-ایجاد انقلاب علمی در رشد و توسعه علم و فناوری در کشور و ۱۰-حاکمیت دین.

خبر جدید  حماسه 9 دی نشان داد كه مردم از مسئولان جلوتر هستند

در ادامه محمد شعبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و نیز تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، بر ضرورت و اهمیت فعالیتهای فرهنگی و لزوم ترویج دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تأکید کرد.

در این جلسه هیئت رئیسه، کارمندان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد واحد زرقان حضور داشتند.

خبر جدید  اعلام ظرفیت و پذیرش دانشجو در رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد کازرون

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,