مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: ۹۰ هزار و ۲۶۸ حامی نیکوکار در این استان از فرزندان معنوی خود حمایت می‌کنند. " />
کد خبر: 44249تاریخ انتشار : 2:28:40 - چهارشنبه 20 فوریه 2019

حمایت بیش از ۹۰ هزار حامی از فرزندان ایتام و محسنین در فارس

حمایت بیش از ۹۰ هزار حامی از فرزندان ایتام و محسنین در فارس

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: ۹۰ هزار و ۲۶۸ حامی نیکوکار در این استان از فرزندان معنوی خود حمایت می‌کنند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد فارس، محمد بذرافشان اظهار کرد: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در استان فارس در ۱۰ ماه نخست امسال ۳۸۳ میلیارد و ۸۴۳ میلیون و ۷۰۶ هزار و ۲۱۴ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

وی با اعلام اینکه اکنون ۹۰ هزار و ۲۶۸ حامی نیکوکار در استان از فرزندان معنوی خود حمایت میکنند، افزود: این حامیان نیکاندیش از ۲۳ هزار و ۷۷۹ فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت میکنند که از این تعداد ۱۰ هزار و ۴۰۷ فرزند از ایتام و ۱۳ هزار و ۳۷۲ فرزند از محسنین هستند.

مدیرکل کمیته امداد فارس با بیان اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند میشود که دارای سرپرست بیمار، معلول و ازکارافتاده هستند، اظهار کرد: در این طرح حامیان محسنین، ۱۴۳ میلیارد و ۹۰۲ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۴۲۳ ریال و حامیان ایتام نیز۲۳۹ میلیارد و ۹۴۱ میلیون و ۲۲۵ هزار و ۷۹۱ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

بذرافشان میانگین سرانه دریافتی فرزندان ایتام و محسنین را در ۱۰ ماه نخست امسال یک میلیون و ۶۱۴ هزار و ۲۱۳ ریال اعلام کرد و افزود: درآمد کل طرح اکرام نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد رشد داشته است.

مدیرکل امداد فارسیادآور شد: در دی ماه امسال با کمک دو نفر از حامیان، تعداد ۱۵۰ دستگاه بخاری با اعتبار ۴۵۰ میلیون ریال تهیه و میان خانوادههای فرزندان ایتام و محسنین توزیع شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رتبه نخست استان فارس در پرداخت زکات