رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: حق سنگین شهدا بر ما فقط با کار جهادی و دل‌کندن از مطامع دنیوی ادا خواهد شد. " />حق شهدا فقط با کار جهادی ادا می‌شود دیار حافظ
کد خبر: 44685تاریخ انتشار : 1:58:07 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019

حق شهدا فقط با کار جهادی ادا می‌شود

حق شهدا فقط با کار جهادی ادا می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: حق سنگین شهدا بر ما فقط با کار جهادی و دل‌کندن از مطامع دنیوی ادا خواهد شد.

مهدی زارع صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح نمازخانه و سالن مطالعهمدرسه نرجس خاتون شهرستان لارستاندر گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستاناظهار کرد: بدون شک، شهدا حق سنگینی بر گردن ما دارند و این دین فقط با فعالیت جهادی و دلکندن از مطامع دنیوی، میسر است.

وی خاطرنشان کرد: اقدام بزرگ و ارزشمند، خانواده شهید نجیبزاده در احداث این مکان، نشان از روح والای این خانواده معزز و دلکندن آنها از دنیاست و همه ما باید با تجلیل از این بزرگواران با اعمال و رفتار خود یاد آنان را در دلها گرامی داشته و از ارزشهایی که این دلاورمردان برای آن جان دادند، باید جانانه دفاع کنیم.

خبر جدید  اعزام 95 دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون به اردوی راهیان نور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان افزود: در دامان مادران شهید، فرزندانی تربیت شدند که هرکدام از آنان نمونهای ارزشمند برای زندگی و شناخت راه سعادت دنیوی و اخروی هستند و امروز ما دانشگاهیان وظیفه داریم بهعنوان اقشار فرهیخته کشور در تعظیم مقام شهدا و ادامه راه آنها کوشا و ساعی باشیم.

زارع تصریح کرد: به حرمت خون شهدا و خانواده مکرم آنها، یاد و خاطره شهیدان در کشور اسلامیمان بهخوبی احساس میشود و امروز پس از سالها که از شهادت این عزیزان گذشته است، آرمانهای آنان در قالبهای مختلفی همچون سازندگی و مشارکت در آبادانی کشور توسط خانواده آنها دنبال میشود.

خبر جدید  مدارس سما کانون‌های مهم پرورش فکری و علمی جوانان هستند

وی خاطرنشان کرد: افتخار دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان این بود که بخش قابلتوجهی از کارکنان آن از خانواده ایثارگران سرافراز کشور هستند که این خود موجب تقویت روحیه جهادی در خدمت به دانشجویان و مردم عزیز لارستان شده است.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان نیز گفت: برادر شهیدم فردی پاکنیت و بسیار خاضع و فروتن بود و در همه احوال سعی میکرد تا حد توان، مشکلات اقشار کمبرخوردار را حل کند.

سعید نجیبزاده افزود: تأسیس این مکان مقدس که به نام وی نامگذاری شده بهنوعی پاسداشت یاد و خاطره آن شهید گرانقدر و همه کسانی است که با نثار خون خود از کشور و میهن اسلامی حراست کردند.

خبر جدید  شرط اثربخشی مدیریت، مقبولیت و تعامل سازنده است

وی اظهار کرد: این بنا با مساعدت ۲۰۰ میلیون تومان توسط خانواده شهید ساخته شده و امیدوارم که روح ایشان از ما راضی و خشنود باشد.

به گزارش آنا، به همت خانواده معزز شهید رحمتالله نجیبزاده، نمازخانه و سالن مطالعه در مدرسه نرجس خاتون شهرستان لارستان افتتاح شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,