دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز قدس، اقتدار و وحدت مسلمانان را به دنیا و استکبار جهانی نشان دادند. " />
کد خبر: 51226تاریخ انتشار : ۲۰:۴۸:۵۳ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی روز قدس

حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی روز قدس

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز قدس، اقتدار و وحدت مسلمانان را به دنیا و استکبار جهانی نشان دادند.

به گزارش خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا، حساسیت روز جهانی قدس بهویژه امسال از این منظر است که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی مدتهاست مبارزه و دشمنی خود علیه اسلام و مسلمانان را علنی کردهاند و وارد جنگ شدید اقتصادی و سیاسی شدهاند و از طرفی موضوع معامله قرن و توافق پشت پرده صهیونیستها با قدرتهای مستکبر جهانی مطرح است که حضور گستره مردم ولایتمدار ایران در صحنه برای مقابله با این نقشههای شیطانی را میطلبد.

به گزارش آنا، معلمان،مدرسان، کارکنان و مسئولان و دانشگاهیان واحدهای مختلف سما و نیز واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور امروز همگام و همراه با مردم فهیم، آگاه و بابصیرت ایران با حضور گسترده، یکپارچه، منسجم و دشمنشکن خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، علاوه بر محکومکردن اقدامات اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی آنها، انسجام و وحدت ملت ایران را به دنیا نشان داده و پاسخ دندانشکنی به یاوهگوییهای دولت آمریکا و استکبار جهانی دادند.

قطعنامه پایانی روز قدس در راهپیمایی امروز قرائت و با تکبیر روزهداران به تأیید رسید.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی روز قدس