کد خبر: 56495تاریخ انتشار : 9:10:22 - چهارشنبه 11 مارس 2020

حرم حضرت شاهچراغ(ع) تعطیل نیست

حرم حضرت شاهچراغ(ع) تعطیل نیست

معاون اجرایی آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) تعطیلی حرم مطهر شاهچراغ را تکذیب کرد و گفت: ساعات بازگشایی حرم محدود شده و زائران فقط از در ورودی «باب الرضا» می‌توانند رفت و آمد کنند.

شعار سال: محسن نعمتی  گفت: حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) تعطیل نیست بلکه بر اساس تصمیم کمیسیون سلامت و پیشگیری از بیماری زمان آن محدود شده است، زائران این آستان مقدس از ساعت ۴:۳۰ صبح تا بعد از نماز مغرب و عشا می‌توانند به این آستان مقدس مراجعه کنند.

معاون اجرایی آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) با تأکید بر اینکه آستان مقدس در چارچوب توصیه‌های علوم پزشکی شیراز عمل خواهد کرد، افزود: تنها در ورودی حرم مطهر، «باب الرضا» است و سایر ورودی‌ها تا اطلاع ثانوی بسته هستند.

خبر جدید  ایجاد آرامش با نگاه به حوزه فرهنگ ؛ اولویت نخست ماست

وی عنوان کرد: در «باب‌الرضا» تدابیر غربالگری مانند تب سنجی زائران، ماسک و مواد ضدعفونی در نظر گرفته شده است، همچنین تمام سطوح حرم، ماشین‌های حمل زائر، ویلچرها و غیره روزی سه مرتبه ضدعفونی و پلاستیک مخصوص کفش به صورت یک بار مصرف استفاده می‌شود.

نعمتی خاطرنشان کرد: تمام برنامه های فرهنگی شامل مهدکودک، سالن‌های جلسات، سالن‌های مطالعه، کتابخانه و موزه تا اطلاع ثانوی تعطیل است ولی نمازهای یومیه مانند روزهای قبل برقرار است.

خبر جدید  جایگزینی ظروف یک بار مصرف گیاهی با ظروف پلاستیکی در اصناف

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت اول فارس ، تاریخ انتشار: ۱۰اسفند۱۳۹۸ ، کدخبر: ۲۲۵۲۱: www.avalfars.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,