معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت:‌ آمارها و امکانات موجود نشان از تحولی عظیم دارد که موجب تغییر و پیشرفت یک قرن در سطح جامعه شده است. " />حجت‌الاسلام عارف: انقلاب اسلامی موجب پیشرفت به اندازه یک قرن شد دیار حافظ
کد خبر: 43858تاریخ انتشار : 12:06:59 - سه‌شنبه 12 فوریه 2019

حجت‌الاسلام عارف: انقلاب اسلامی موجب پیشرفت به اندازه یک قرن شد

حجت‌الاسلام عارف: انقلاب اسلامی موجب پیشرفت به اندازه یک قرن شد

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت:‌ آمارها و امکانات موجود نشان از تحولی عظیم دارد که موجب تغییر و پیشرفت یک قرن در سطح جامعه شده است.

حجتالاسلام علیاکبر عارف در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در کازرون با تشریح دستاوردهای مهم انقلاب در حوزهای مختلف علمی، فرهنگی، نظامی، امنیتی و عمرانی اظهار کرد: امروز ما نسبت به گذشته در همه علوم پیشرفت صد در صدی داشتهایم و این افتخارات همگی حاصل داشتن یک استقلال و اقتدار پایدار در کشور بوده که به دور از هرگونه وابستگی به هیچ قدرت و کشور بیگانهای صورت گرفته است.

وی با توجه به حضور اقشار مختلف مردم انقلابی و جمع کثیر دانشگاهیان در زیر باران شدید در خیابانها شهر برای جشن ملیگفت: انقلاب نعمتهای بزرگی بههمراه داشته و این داشتهها را نمیتوان با گذشته مقایسه کرد. آمارها و امکانات و رفاه عمومی موجود نشان از تحولی عظیم دارد که موجب تغییر و پیشرفت یک قرن در سطح جامعه شده است.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بیان کرد: امروز وضعیت عمرانی و آبادانی روستاها حتی از وضعیت شهرها در قبل از انقلاب هم خیلی بهتر و پیشرفتهتر است. اگر توجه به میزان پیشرفت سطح سواد، بهداشت، پیشرفت علمی کشور، دستاوردهای نظامی و کشاورزی توجه شود، تحول و پیشرفت بینظیری در جامعه انجامشده که کشور را از عقبماندگی نجات داده و این تحولات همگی حاصل ۴۰ سال خدمت صادقانه است.

عارف با بیان اینکه انقلاب اسلامی ریشه در مکتب اسلام دارد، افزود: کشور دارای رهبری آگاه و شجاع است که فقط با اتکا به توان نیروی داخلی توانسته با حفظ استقلال کامل با سلطه مبارزه و در مقاطع مختلف بر آنان پیروز شویم و در دوران چهل ساله با همه توان با استکبار جهانی بهصورت مستقیم یا غیرمستقیم مبارزه و جنگ داشتهایم و هنوز هم جنگ اقتصادی آنان علیه ما ادامه دارد؛ اما در نهایت پیروز میدانیم.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  80 دانشجوی اقلیدی از مناطق عملیاتی دیدن می‌کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,