کد خبر: 43874تاریخ انتشار : 1:10:48 - چهارشنبه 13 فوریه 2019

حامیان ۳۸ میلیارد تومان به فرزندان ایتام و محسنین استان فارس کمک کردند

حامیان ۳۸ میلیارد تومان به فرزندان ایتام و محسنین استان فارس کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در فارس در ۱۰ ماه گذشته بیش از ۳۸ میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان فارس، محمد بذرافشان اظهار داشت: در ۱۰ ماه گذشته حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان فارس ۳۸ میلیارد و ۳۸۴ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

وی میانگین سرانه دریافتی فرزندان ایتام و محسنین را در ۱۰ ماهه امسال ۱۶۲ هزار تومان اعلام کرد و افزود: درآمد کل طرح اکرام نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد رشد داشته است.

خبر جدید  کاهش ۴۰ درصدی تلفات جاده‌ای در فارس؛ مدیران در ارائه گزارش به مردم صادق باشند

بذرافشان با اعلام اینکه در حال حاضر ۹۰ هزار و ۲۶۸ حامی نیکوکار در استان فارس از فرزندان معنوی خود حمایت میکنند، افزود: این حامیان نیکاندیش از ۲۳ هزار و ۷۷۹ فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت میکنند که از این تعداد ۱۰ هزار و ۴۰۷ فرزند از ایتام و ۱۳ هزار و ۳۷۲ فرزند از محسنین هستند.

مدیرکل کمیته امداد فارس با بیان اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند میشود که دارای سرپرست بیمار، معلول و ازکارافتاده هستند، عنوا کرد: در این طرح حامیان محسنین، ۱۴ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان و حامیان ایتام نیز میزان ۲۳ میلیارد و ۹۹۴ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

خبر جدید  بیش از ۹۵ درصد از جرائم سایبری در استان فارس کشف می‌شوند

مدیر کل امداد فارس در پایان یادآور شد: در دی ماه امسال با کمک ۲ نفر از حامیان، تعداد ۱۵۰ بخاری با اعتبار ۴۵ میلیون تومان تهیه و میان خانوادههای فرزندان ایتام و محسنین توزیع شد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مبارزه با ملخ‌های دریایی؛ سمپاشی ۲هزار هکتار از مرز هرمزگان و فارس