سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس، جزئیات نشست توجیهی خادم‌یاران رضوی در شهرهای استان فارس را تشریح کرد. " />جزئیات نشست توجیهی خادم‌یاران رضوی در شهرهای استان فارس دیار حافظ
کد خبر: 44546تاریخ انتشار : 1:51:41 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019

جزئیات نشست توجیهی خادم‌یاران رضوی در شهرهای استان فارس

جزئیات نشست توجیهی خادم‌یاران رضوی در شهرهای استان فارس

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس، جزئیات نشست توجیهی خادم‌یاران رضوی در شهرهای استان فارس را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سپیدان، نشست توجیهی خادم یاران رضوی شهرستانهای سپیدان، ممسنی، رستم، کازرون و مسئولان کانونهای استان فارس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان برگزار شد.

سرپرستدفتر نمایندگیآستان قدس رضوی در استان فارس در این نشست اظهار کرد: خادمیاران در این کلاسها با عرصههای خدمت، آداب زیارت، احکام، آداب خدمتگزاری، حرمشناسی وامامرضاشناسی آشنا میشوند.

جابر مهدیار تصریح کرد: علاقهمندانی که تمایل دارند خادمیار رضوی شوند، میتوانند با مراجعه به سایت آستان قدس رضویثبتنامو پس از تکمیل فرم در دوره نخست خادمیاران رضوی شرکت کنند.

خبر جدید  لزوم تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری امام رضا(ع)

در این برنامه سرپرستان کانونهای شهرستانها به ارائه گزارش خدمات کانونهای شهرستان خود پرداختند.

سرپرست کانون خادم یاران سپیدان در حاشیه این نشست در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا بیان کرد: از بدو تأسیس (۱۳۹۶) تاکنون ۱۲۰ نفر از خواهران و برادران در این شهرستان ثبتنام کردهاند که پس از طی مراحل گزینش و آموزش، پنج نفر از آنان برای خدمت در حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شدهاند.

خبر جدید  واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با ۴۰ سالگی انقلاب همراه شدند

جعفر امینی،تعداد کانونهای این شهرستان را ۹ کانون برشمرد وخدمات ارائه شده در این شهرستان را شامل تهیه و توزیع نذورات، خدمت به محرومان و مستمندان در قالب اوراق و بستههای حمایتی، کمک نقدی به بیماران صعبالعلاج، معرفی افراد فاقد شغل خانوادههای محروم به شرکتها و کارخانجات خصوصی، کمک به ساخت منازل افراد محروم زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی، معرفی افراد نیازمند به نهادهای حمایتی، توزیع لوازمالتحریر بین دانشجویان نیازمند، توزیع گوشت عقیقه، لباس، جهیزیه، اعزام زائراولیها به مشهد مقدس و اقدامات فرهنگی دیگر با جمعآوری کمک خیریندر ایام مختلف سال عنوان کرد.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز میزبان خادمیاران رضوی

وی در پایاناز همکاری مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان در برگزاری این جلسه تقدیر کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,