تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با برتری در بازی نهایی مقابل حریف خود قهرمان مسابقات فوتسال دسته یک کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شد. " />تیم فارس قهرمان مسابقات فوتسال دسته یک دانشگاه آزاد اسلامی شد دیار حافظ
کد خبر: 43639تاریخ انتشار : 2:43:02 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019

تیم فارس قهرمان مسابقات فوتسال دسته یک دانشگاه آزاد اسلامی شد

تیم فارس قهرمان مسابقات فوتسال دسته یک دانشگاه آزاد اسلامی شد

تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با برتری در بازی نهایی مقابل حریف خود قهرمان مسابقات فوتسال دسته یک کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس توانست در بازی نهایی مسابقات فوتسال دسته یک کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۴ بر ۲ بر تیم سازمان مرکزی غلبه کرده و جام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

خبر جدید  حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی روز قدس

مسئول برگزاری مسابقات فوتسال دسته یک کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی درباره نتیجه بازی ردهبندی این مسابقات اظهار کرد: در بازی برای کسب مقام سومی این مسابقات، کرمانشاه با نتیجه ۴ بر ۲ اصفهان را شکست داد و بر سکوی سوم ایستاد.

سیدنوید شاهروبندییادآور شد: بازیهای فوتسال دسته یک کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ۱۲ تیم و در سه گروه برگزار شد.

خبر جدید  زمین لرزه در کنارتخته فارس

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , ,