کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کازرون اعلام کرد که شرط موفقیت جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها حفظ ایمان واقعی و تکیه بر توان داخلی و قطع امید از خارج است. " />تکیه بر توان داخلی شرط موفقیت جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها دیار حافظ
کد خبر: 43603تاریخ انتشار : 11:56:20 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019

تکیه بر توان داخلی شرط موفقیت جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها

تکیه بر توان داخلی شرط موفقیت جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کازرون اعلام کرد که شرط موفقیت جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها حفظ ایمان واقعی و تکیه بر توان داخلی و قطع امید از خارج است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون،کانون بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرونبه مناسبت یومالله ۲۲ بهمن و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بیانیهای منتشر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: ۲۲ بهمن سرآغاز حکومت فقه اسلام و پیشوایی نایب امام زمان علیهالسلام و نقطه عطف تاریخ ایران و گلواژهسراسر عظمت، افتخار، بالندگی، عقلانیت، ایمان مذهبی، اوج خرد، خردورزی و خط بطلان کشیدن بر سلطه شرق و غرب و نفی طاغوت در همهمظاهرش و تحقق آرزوی دیرینههمهانبیاواولیا و همه آزادیخواهان در طول تاریخ بشریت است.

خبر جدید  راهیابی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی زاهدشهر به دوره‌های خط امام

۲۲ بهمن امسال رنگ و بوی دیگری دارد ؛ تقارن ۲۲بهمن ۹۷ با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و سالروز شهادت حضرت فاطمه علیهاالسلامو تعبیرنشدن جو روانی دشمنان مبنی بر این که ملت ایران ۴۰سالگی انقلاب خود را جشن نمیگیرد، سه عاملنویدبخش این نکته است که همانطور که توطئههای رنگارنگ دشمن و استکبار و جو روانی آنها در اصل پیدایش انقلاب پیامبر و انقلاب ایران خلل ایجاد نکرد در بقای انقلاب هم اثری ندارد.

خبر جدید  محبوبیت سپاه بعد از اقدام ترامپ بیشتر شد

امروز حفظ دستاوردهای بزرگ انقلاب و امیدوارکردن مردم به نظام اسلامی و کسب رضایت مردم از اوجب واجبات است.

کانون بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر دعوت مردم به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و اعلام تبعیت محض از فرمانهای حضرت امام خامنهای زید عزه العالی و گرامیداشت یاد و خاطره بزرگ معمار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینیرضوان الله تعالی علیهو شهدای بزرگ انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و دیگر شهدای انقلاب اعلام میدارد که شرط موفقیت جمهوری اسلامی در تمامعرصهها حفظ ایمان واقعی و تکیه بر توان داخلی و قطع امید از خارج و اعتماد ملی و خودباوری و عزت نفس تودههای مردمی است.

خبر جدید  مصونیت جوانان در برابر شبیخون فرهنگی با نهادینه کردن فرهنگ قرآنی

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,