کد خبر: 14352تاریخ انتشار : 14:52:22 - چهارشنبه 13 ژوئن 2018

“توسعه غیرعلمی” احتمال فرونشست در شمال غرب شیراز را به دنبال دارد

“توسعه غیرعلمی” احتمال فرونشست در شمال غرب شیراز را به دنبال دارد

نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و سلامت شورای شهر شیراز از احتمال فرونشست در منطقه شمال غرب شیراز خبر داد. شعار سال: نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و سلامت شورای شهر شیراز از احتمال فرونشست در منطقه شمال غرب شیراز خبر داد. قاسم مقیمی ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته […]

نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و سلامت شورای شهر شیراز از احتمال فرونشست در منطقه شمال غرب شیراز خبر داد.

شعار سال: نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و سلامت شورای شهر شیراز از احتمال فرونشست در منطقه شمال غرب شیراز خبر داد.
 قاسم مقیمی ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته محیط زیست اظهار داشت: رکن اصلی فعالیت‌های شهری باید در راستای بهبود وضعیت زیستی شهروندان باشد چراکه افزایش مشارکت آن‌ها را در مدیریت شهری در پی دارد.

وی گفت: حساس کردن جامعه به موضوعات زیست محیطی باید به عنوان یک چالش مهم و به پویش همگانی تبدیل شود تا بتوانیم مسئولان و تمامی متولیان مربوطه را به این امر دعوت کنیم تا به فرهنگ تبدیل شود.

نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و سلامت شورای شهر شیراز افزود: به دلیل توسعه غیرعلمی و برای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی نیازمند تغییر و تحولات جدی هستیم، چراکه در حال حاضر از طبیعت به صورت یک طرفه استفاده و به آن آسیب وارد می‌‌شود.

وی از احتمال فرونشست در منطقه شمال غرب شیراز خبر داد و گفت: توسعه غیر علمی اقدامی دیگر در راستای مقابله با محیط زیست است و چنانچه در حفاری و ساخت‌وسازها به موضوع محیط زیست توجه نشود احتمال فرونشست وجود دارد.

سیروس پاک فطرت، عضو شورای شهر نیز اظهار داشت: شهرداری شیراز به عنوان یکی از مجموعه‌هایی که از منابع آبی  زیاد استفاده می‌کند باید مدیریت بحران آب را مد نظر قرار دهد و از انجام چمن‌کاری  در پروژه‌های شهری پرهیز داشته باشد.

خبر جدید  سومین یادواره 300 دانش‌آموز شهید جهرم برگزار می‌شود

این عضو شورا با بیان اینکه فارس در وضعیت حاد کم‌آبی قرار دارد که ۶ شهر آن با مشکل جدی‌تری روبه‌رو است افزود: ضروروی است مسئولان برای مقابله با این مهم دستگاه‌های آب شیرین‌کن و نصب شیرهای کاهنده آب در تمامی مراکز اداری را به عنوان یک ابلاغیه در دستور کار قرار دهند تا مصرف بهینه آب به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۴۹۰۴۶ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)