کد خبر: 50688تاریخ انتشار : 11:31:57 - شنبه 18 مه 2019

تنها راه نجات اقتصاد تحقق عملی رونق تولید است

تنها راه نجات اقتصاد تحقق عملی رونق تولید است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: اقتصاد امروز کشور به گونه‌ای است که بخش تولید دچار بحران‌هایی است و کشور راه نجاتی جز توجه به بخش تولید و تحقق عملی رونق تولید ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، جمال رازقی در انجمن صنایع غذایی استان فارس با بیان اینکه شرایط امروز کشور شرایط جنگ اقتصادی است و همه مسئولان باید این مهم را درک کنند، اظهار داشت: در شرایط جنگ نمیتوان مانند شرایط با ثبات برخورد شود لذا امروز که تولید در شرایط حساسی قرار دارد نباید ظلم بیشتری به واحدهای تولیدی شود.

وی افزود: اقتصاد امروز کشور به گونهای است که بخش تولید دچار بحرانهایی است و کشور راه نجاتی جز توجه به بخش تولید و تحقق عملی رونق تولید ندارد.

رئیس اتاق بازرگانی فارس اظهارداشت: امروز تولیدکنندگان و صادرکنندگان ما دلسوزترینها در کشور و نظام هستند زیرا در میدان نبرد و مقابله با تحریمها هستند.

رازقی اضافه کرد: انتظار فعالان بخش خصوصی از دستگاههای ناظر بر تولید این است با حفظ خط قرمز سلامت مردم، فضای بیشتری در اختیار واحدهای تولیدی قرار دهند و این امکان را بدهند که واحدهای تولیدی به تولید بیشتری بپردازند.

وی ادامه داد: تولید کننده و صادرکنندگان ما به لحاظهای مختلف در فشار و سختی هستند که همه مسئولان باید در جهت حفظ و سرپا نگه داشتن واحدهای تولیدی اقدام و همت لازم را داشته باشند.

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی نیز گفت: تولید مهمترین چرخه است که در طول سالها مورد بیتوجهی زیادی قرار گرفته است که تلاش ما در جهت حفظ تولید و مراقبت از سلامت مردم است.

خبر جدید  وزیر ارشاد: نگاه انحصاری به حوزه فرهنگی و هنر پذیرفته نیست

محمد مهدی رزمجویی افزود: حوزه نظارت بر سلامت یکی از بخشهای پر چالش برای تصمیم گیری است و سخت ترین مشکل برای ما در حوزه نظارت بر سلامت، زیرساخت ها و نه عدم انطباق با صنعت است.

وی بیان کرد: نگاه ما حمایت از تولید استان است و در این زمینه تلاشهای ما با رویکرد اصلاحی است ما در استان فارس تلاش کردیم تعامل خوبی با بخش صنعت و واحدهای تولیدی داشته باشیم.

رزمجویی اظهارداشت: در راستای حمایت از بخش صنعت استان، کمیته ویژهای با عنوان رونق تولید در دانشگاه علوم پزشکی شیراز راهاندازی شده است که در این کمیته مسایل واحدهای تولیدی و صنعتی که مشکل و یا محدودیت است، را مطرح و دنبال میکنیم.

انتهای پیام/ ت


منبع :: تنها راه نجات اقتصاد تحقق عملی رونق تولید است

0/5 (0 نقد و بررسی)