کد خبر: 57169تاریخ انتشار : 21:58:41 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020

تلویزیون اینترنتی نی ریز از هفدهم مرداد شروع به کار کرد

تلویزیون اینترنتی نی ریز از هفدهم مرداد شروع به کار کرد

نی ریز (پانا) – محمد صادق جبالی مدیر تلویزیون اینترنتی نی ریز نما خبر داد در اولین گام برنامه های مختلفی از جمله معرفی شهرستان و توانمندی های آن، کودک، مشاوره و سلامت را در دست تهیه و ضبط داریم.

محمد صادق جبالی مدیر تلویزیون نی ریز نما در این زمینه گفت: این تلویزیون مانند شبکه های سراسری قابلیت پخش برنامه‌های مختلفی را دارد و ما در اولین گام برنامه‌های مختلفی از جمله معرفی شهرستان و توانمندی‌های آن، مشاوره، سلامت، کودک را در دست تهیه و ضبط داریم و در مراحل بعدی طی ۳ الی ۶ ماه آینده تهیه و ارسال برای شبکه‌های سراسری داریم.

خبر جدید  کمبود ۹ هزار نیروی معلم در فارس

وی در مورد ایده راه‌اندازی این شبکه گفت: از بهار سال گذشته در این فکر بودم و در دی ماه ۹۸ با همفکری چند نفر از دوستان برای این کار برنامه‌ریزی کردیم، مجوزهای فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده و پیگیر مجوز صدا و سیما هستیم که باید چند برنامه ساخته و پخش کنیم بعد در مورد صدور مجوز اقدام کنند.

خبر جدید  تَکدی گری در قالب موسسات خیریه

جبالی افزود: یک سری برنامه های کودک، دخترانه، روانشناسی ضبط کرده ایم که از هفدهم مرداد ماه با افتتاح رسمی شبکه به صورت هفتگی پخش شده است و در دهه اول محرم نیز برگزاری مراسم عزاداری امام حسین را بصورت مجازی خواهیم داشت.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

بر چسب ها: ,