کد خبر: 44454تاریخ انتشار : 1:09:37 - دوشنبه 25 فوریه 2019

تلاطم‌های اقتصادی تاثیر زیادی بر شیراز نداشته باشد

تلاطم‌های اقتصادی تاثیر زیادی بر شیراز نداشته باشد

ایلنا: استاندار فارس گفت: باید نامه‌ریزی کرد که تلاطم‌های اقتصادی تاثیر زیادی بر شهر شیراز نداشته باشد.

استاندار فارس گفت: باید نامه‌ریزی کرد که تلاطم‌های اقتصادی تاثیر زیادی بر شهر شیراز نداشته باشد.

به گزارش ایلنا، عنایتالله رحیمی در نشستی مشترک با اعضا شورای شهر شیراز بر لزوم تقویت هم افزایی و همدلی در پیشبرد امور تاکید کرد و افزود:تقویت دولت از سوی همه گروهها و نهادها و دوری از انتقادهای غیر منصفانه سبب حفظ سرمایههای کشور خواهد شد و گذر از شرایط حساس با همراهیدلسوزانه و مشفقانهدر راستای حل مشکلات پیش رو امکانپذیر خواهد بود.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه نشستهای مشترک اعضا شورای شهر و مدیریت ارشد استان از این پس بهصورت مستمر و به منظور ایجادتعامل در ارستای حل مشکلات برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این جلسات باید با دستور کارهای محدود ومشخص تشکیل شودتا مدیران دستگاههای اجرایی مربوطهنیز متناسب با دستور جلسه حضور داشته باشند و تصمیمگیری لازم همراه با زمان بندی مشخص برای پیگیری و حل مشکل انجام شود.

خبر جدید  زندان کازرون میزبان جشنواره ورزشی کارکنان زن زندان های فارس

رحیمی با اشاره به پیش رو بودن ایام نوروز افزود: قطعا این ایام فعالیت شهرداری افزایش چشمگیرتری خواهد داشت و مهیا کردن محیط مناسب شهری در قضاوتی که از شیراز و فرهنگ مردم این دیار و همچنین عملکرد مدیریت شهری دارند اثر گذار خواهد بود.

نماینده عالی دولت عنوان کرد: علاوه بر زیباسازی فضای شهری موضوع کنترل قیمتها و تامین معیشت مردم نیز در دستور کار قرار دارد که انتظار داریم در بازارچهها و غرفههای شهرداری که به منظور عرضه انواع اقلام اساسی ایجاد شده در این زمینه همکاریهای لازم انجام شود.

خبر جدید  ایجاد تشکل‌های تخصصی بانوان در کانون زنان بازرگان فارس در سال 98

رحیمی با بیان اینکه جلوگیری از تاثیرات منفی شرایط اقتصادی کنونی تنها با همکاری و ایجاد سرمایهگذایهای جدید در شیراز محقق خواهد شد، افزود: شهرداری باید در زمینه به روز کردن به هنگام کردن ووصول مطالبات و بهره گیری از سرمایههای پنهان فعال باشد.

وی تاکید کرد: توفیق شورا و شهرداری را توفیق مجموعه مدیریت ارشد استان میدانم و همکاریهای لازم را در این زمینه دریغ نخواهم کرد.

خبر جدید  نقش رسانه‌ای حضرت زهرا(س) را در دفاع از ولایت الگوبرداری كنیم

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره بهاینکه امکانتبعیض و تخلف در بخشهایی که بیشترین ارتباط با مردم را دارند بیشتر وجود دارد، عنوان کرد: برای کاهش این تخلفات باید به سمت شفافسازی، ارائه خدمات الکترونیکی، آگاهسازیهای عمومی و کاهش ارتباطات چهره به چهره و از بین بردن تعارض منافع در ادارات و سازمانها از جمله شهرداری حرکت کنیم.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,