استاد دانشگاه و فعال فرهنگی گفت: راه برون‌رفت از همه مشکلات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تقویت ساختار اعتقادی مردم است. " />تقویت ساختار اعتقادی مردم، راه برون‌رفت از مشکلات اجتماعی دیار حافظ
کد خبر: 44640تاریخ انتشار : 12:00:53 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

تقویت ساختار اعتقادی مردم، راه برون‌رفت از مشکلات اجتماعی

تقویت ساختار اعتقادی مردم، راه برون‌رفت از مشکلات اجتماعی

استاد دانشگاه و فعال فرهنگی گفت: راه برون‌رفت از همه مشکلات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تقویت ساختار اعتقادی مردم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لامرد، حجتالاسلام علیرضا حدائق روز گذشته در نشست هماندیشی با موضوع جایگاه زن در اسلام و اندیشه امام خمینی(ره) که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد، هدف از رسالت پیامبر اسلام را تعلیم و تربیت و آگاه کردن مردم و از بین بردن نادانی و جهالت دانست و راه برونرفت از همه مشکلات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی را تقویت ساختار اعتقادی مردم دانست.

خبر جدید  شب شعر «نبض واژه‌ها» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید برگزار شد

وی مراحل کسب علم را خودشناسی، خداشناسی، آسیبشناسی و وظیفهشناسی دانست و از مسئولان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و آموزشوپرورش درخواست کرد تا قبل از آموختن علم و دانش به دانشآموزان، دانشجویان و دانشپژوهان، به تربیت و تزکیه آنها بپردازند تا بتوانند از علم خود در راه مناسب و حل مشکلات مردم استفاده کنند.

سیداحمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد نیز با گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، نقش این بانوی بزرگوار را در گسترش دین مبین اسلام در کنار پیامبر گرامی اسلام(ص) بیبدیل دانست و ایشان را الگوی عملی همراه بودن با ولایت و ولایتپذیری برشمرد که تمام عمر خود را در این زمینه گذاشت.

خبر جدید  فرصت مناسبی برای ارتقای جایگاه فرهنگی مرودشت به وجود آمده است

به گزارش آنا، شرکتکنندگان در این نشست علمی قبل از برگزاری مراسم با حضور بر قبور مطهر شهدای گمنام تدفینشده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، با تجدید پیمان با آرمانهای شهدا، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند و از کارکنان خواهر این واحد دانشگاهی با اهدای لوح، تجلیل شد.

خبر جدید  جلوه‌های حجاب در عرصه‌های مختلف تمدنی و فرهنگی نمودار است

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,