کد خبر: 43948تاریخ انتشار : ۱:۰۳:۱۷ - جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

تخفیف‌های نوروزی در هتل‌های استان فارس اعمال می‌شود

تخفیف‌های نوروزی در هتل‌های استان فارس اعمال می‌شود

رئیس جامعه هتلداران استان فارس گفت:به منظور تقویت گردشگری داخلی و با توجه به شرایط کنونی، در هتل‌های استان فارس تخفیفات نوروزی اعمال می‌شود که درصد و میزان آن به زودی از سوی جامعه هتلداران اعلام می‌شود.

حسن سیادتان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به آمادگی هتلهای استان فارس برای سفرهای نوروزی اظهار داشت: سایت رزرو هتلها باز شده و علاقهمندان میتوانند با مراجعه به سایت جامعه هتلداران و هتلها نسبت به رزرو هتل مورد نظر خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تمام توان جامعه هتلداران فارس در ایام نوروز بر گردشگری داخلی متمرکز میشود، گفت:ایام نوروز گردشگران خارجی کمتری به ایران سفر میکنند به همین دلیل این ایام یکی از فرصتهای مناسبیاست که میتوان گردشگری داخلی را تقویت کرد.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به خدماتی که در این ایام از سوی هتلداران ارائه میشود، افزود: به منظور تقویت گردشگری داخلی و با توجه به شرایط کنونی، در هتلهای استان فارس تخفیفات نوروزی اعمال میشود که درصد و میزان آن به زودی از سوی جامعه هتلداران اعلام میشود.

سیادتان با اشاره به فعالیت بیشتر خانه مسافرها در ایام نوروز بیان کرد: افرادی که متقاضی هستند میتوانند به سایت جامعه هتلداران مراجعه کنند یا به صورت حضوری نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی آخرین مهلت برای ثبت نام در طرح خانه مسافر را ۲۵ اسفندماه اعلام و عنوان کرد: نظارت بر فعالیت خانه مسافرها توسط نهادهای مسئول انجام میشود تا گردشگران از بهترین خدمات بهره ببرند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس همچنین از حضور در نمایشگاه گردشگری تهران سخن گفت و استانی کردن نمایشگاه را در راستای تقویت گردشگری داخلی دانست.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com