عضو نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، تقویت بُعد فرهنگی دانشگاه آزاد را برای تربیت نسل جوان بسیار مهم برشمرد. " />تأکید بر تقویت بُعد فرهنگی دانشگاه آزاد برای تربیت نسل جوان دیار حافظ
کد خبر: 44345تاریخ انتشار : 11:42:27 - پنج‌شنبه 21 فوریه 2019

تأکید بر تقویت بُعد فرهنگی دانشگاه آزاد برای تربیت نسل جوان

تأکید بر تقویت بُعد فرهنگی دانشگاه آزاد برای تربیت نسل جوان

عضو نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، تقویت بُعد فرهنگی دانشگاه آزاد را برای تربیت نسل جوان بسیار مهم برشمرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سروستان، مراسم تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم دانشگاه آزاد اسلامی سروستان صبح امروز با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، شهرستان سروستان و جمعی از استادان و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

عضو نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در این مراسم دانشگاه آزاد اسلامی را ثمره انقلاب دانست و بیان کرد: این دانشگاه باعظمت مایه برکت انقلاب اسلامی است و این دستاورد جز با تلاش و کوشش استادان و کارکنان به دست نیامده است.

عبدالرسول خسروبیگ،پذیرش مسئولیت در دانشگاه را دشواراما شیرین عنوان کرد و افزود: صیر، خشوع و خضوع مهمترین شاخصه یک مدیر است که باید در مواجهه با دانشجویان و سایر ارکان دانشگاه به کار گیرد.

وی، تقویت بُعد فرهنگی دانشگاه برای تربیت نسل امروز را بسیار مهم برشمرد و ادامه داد: استادان، کلاس درس را باید آیه قرآن یا یک حدیث از ائمه اطهار(ع) شروع کنند که این عمل در ارتقای فرهنگی دانشجویان و جامعه نقش مهمی دارد.

خبر جدید  آشنایی با 2 محصول فناور دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت

عضو نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارسبا تأکید بر عبور از موانع و مشکلات کشور در ۴۰ سالگی انقلاب افزود: درخت تنومند این نظام نیاز به نگهداری دارد که این جزء وظایف مهم و اساسی دانشگاههاست.

معاوندانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز نیز در این مراسم، تودیع را به معنای خداحافظی یک مسئول با سمت خود ندانست و اظهار کرد: استفاده از تجارب و مشاوره مدیران سابق وظیفه مدیران جدید است که این موضوع در روند اعتلای واحد دانشگاهی بسیار مهم است.

زهرا زیبایینژاد با بررسی بیانیه مهم و راهبردی مقام معظم رهبری با عنوان «گام دوم انقلاب» افزود: مهمترین رکن این بیانیه ایجاد امیدواری در جامعه و استفاده از ظرفیت جوانان و دانشجویان بود که رسیدن به این هدف، بر عهده دانشگاه ها و استادان است.

خبر جدید  دفاتر مشاوره دانشجویی باید محل کشف استعدادها باشد

سید عباس موسوی امام جمعه سروستان نیز در این مراسم با قدردانی از تعامل فرهنگی مجموعه دانشگاه با شهرستان از زحمات میلادیان تشکر و انتصاب دکتر معطری را تبریک گفت.

وی ادامه داد: مردم سروستان توقع دارند دانشگاه آزاد اسلامی در امور فرهنگی همچون گذشته پیشرو و پیشگام باشد.

حسین میلادیان رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان نیز با قدردانی از زحمات استادان، کارکنان، دانشجویان و معاونان این واحد دانشگاهی با وی در مدت تصدی، با تیریک انتصاب دکتر معطری، آمادگی خود را برای همکاری و انتقال تجربیات اعلام کرد.

خبر جدید  عزت، عظمت، امنیت و اقتدار ما مدیون خون پاک شهداست

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان با قدردانی از حضور مسئولان استان فارس و شهرستان سروستان ابراز امیدواری کرد که با تلاش و همدلی همه ارکان دانشگاه، این واحد روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

مزدا معطری، علم را از مؤلفههای مهم قدرت در جهان امروز برشمرد و گفت: استقلال علمی مهمترین شاخصه انقلاب اسلامی است که دانشگاهها در این زمینه نقش اول را داشتهاند.

وی با تأکید بر همراهی علم و فرهنگ در جامعه افزود: علم بدون فرهنگ آسیبزا است؛ بنابراین همه تلاش دانشگاه این است که در اعتلای فرهنگی دانشجویان و سطح شهرستان مؤثر باشد.

در این مراسم با لوح سپاس از زحمات حسین میلادیان تقدیر و حکم انتصاب مزدا معطری قرائت شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,