کد خبر: 44000تاریخ انتشار : 11:17:51 - شنبه 16 فوریه 2019

بیمارستان صحرایی حضرت زهرا(س) در منطقه رستم استان فارس برپا می‌شود

بیمارستان صحرایی حضرت زهرا(س) در منطقه رستم استان فارس برپا می‌شود

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس گفت: به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) از تاریخ ۸ تا ۱۰ اسفندماه بیمارستان صحرایی در شهرستان رستم برپا می‌شود.

فرخ بهارلویی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم درشیراز، با اشاره به اینکه یکی از اقدامات بسیج پزشکی برپایی بیمارستانهای صحرایی و درمانگاههای تخصصی سیار است، اظهار داشت: به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) از تاریخ ۸ تا ۱۰ اسفندماهبیمارستان صحرایی در شهرستان رستم برپا میشود.

وی با بیان اینکه این بیمارستان به مدت ۳ روز تمام در این منطقه مستقر میشود، گفت: این بیمارستان با همکاری مجموعه بهداشت و درمان شهرستان و مزین به نام حضرت زهرا (س) است و بیش از ۲۰ نوع تخصص در آن به مردم ارائه میشود.

خبر جدید  امام جمعه شیراز: انتقام خون شهید سلیمانی را با خروج کامل ‌آمریکایی‌ها از منطقه خواهیم گرفت

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس افزود: کار غربالگری در منطقه شروع شده و تا روز برپایی بیمارستان ادامه دارد که کار شناسایی بیماران و نحوه ارجاع به متخصصان در این ایام انجام میشود.

بهارلویی بیان کرد: با توجه به اینکه ممکن است که افرادی از مرحله غربالگری مطلع نشوند، در روزهای برپایی بیمارستان نیز کار غربالگری به صورت جداگانه انجام میشود و در صورت ضرورت به متخصصان ارجاع داده میشوند.

خبر جدید  جزئیات حادثه منطقه ماهور از زبان فرماندار ممسنی؛ پیگیری برای دستگیری قاتل ادامه دارد

وی عنوان کرد:اتاق عمل، ریکاوری، آزمایشگاه و کلینیکهای سیار دندانپزشکی از دیگر خدماتی است که در این بیمارستان به مردم ارائه میشود.

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس تصریح کرد: بنا بود که این بیمارستان به مناسبت دهه فجر باشد اما به دلیل بارندگی در منطقه و شرایط بد جوی این امر به تاخیر افتاد.

خبر جدید  تمایل دانش­‌آموزان استان فارس به رشته‌های فنی‌وحرفه‌ای ۸ درصد افزایش یافت

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)