کد خبر: 56398تاریخ انتشار : 11:04:30 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020

بیش از ۱۲۰ هزار کیلومتر راه روستایی در کشور وجود دارد

بیش از ۱۲۰ هزار کیلومتر راه روستایی در کشور وجود دارد

وزیر راه و شهرسازی گفت: به برکت انقلاب اسلامی هم اکنون ۱۲۰ هزار کیلومتر راه روستایی آسفالته در کشور داریم تا قبل از انقلاب ۳ کیلومتر راه آسفالته روستایی داشتیم.

شعار سال: محمد اسلامی پنجشنبه ۱۷ بهمن در مراسم آئین افتتاح پروژه‌های طرح ملی ابرار در لارستان گفت: با سازماندهی جدیدی که کردیم برای راه‌های روستائی که یک طرح جهادی اجرا کنیم،  قول دادیم تا پایان سال ۲۰۰۰ کیلومتر راه روستایی را در غالب طرح ملی ابرار در کشور انجام دهیم.

وی گفت: ۵۴ کیلومتر راه روستایی که در لارستان به بهره برداری می رسد گوشه‌ای از طرح ملی ابرار است که تاکنون از ۲۰۰۰ کیلومتر در کشور ۱۰۰۰ کیلومتربه پایان رسیده و ۱۰۰۰ کیلومتر دیگر نیزدر دست اجرا است و قول دادیم در سال ۹۹ نیز ۳ هزار کیلومتر نیز راه روستائی در غالب طرح ملی ابرار انجام دهیم.

خبر جدید  ‌شیراز می‌تواند به شهر رویدادها بدل شود

در ششمین روز از دهه فجر، با حضور وزیر راه و شهرسازی، ۷ طرح عمرانی و زیربنایی با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال در فرودگاه بین المللی آیت اللهی لارستان، افتتاح شد.

بهسازی بتنی اپرون و تاکسی وی اصلی سطوح پروازی به مساحت ۲۲ هزار و ۶۲۵ متر مربع برای افزایش pcs افزایش ضریب ایمنی و ظرفیت پارک هواپیما، دیوار حفاظتی پیرامونی، دیزل ژنراتور ترمینال مسافری، موتور ژنراتور استندبای برق اضطراری، پارکینگ خودرو مسافری مسقف و احداث و تجهیز ساختمان cctv و مرکز کنترل دوربین های مداربسته، ۷ طرح فرودگاه لارستان بود که  همگی با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

خبر جدید  بیش از ۸۵ درصد پیوند کبد در یک ساله اول موفقیت آمیز است

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ ۱۷ بهمن ۹۸، کد مطلب: ۹۸۱۱۱۷۱۲۶۷۱: www.isna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,