کد خبر: 44656تاریخ انتشار : ۱:۰۴:۳۲ - پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷

بهره‌برداری فاز اول مسیر صدرا دوکوهک در خرداد سال آینده

بهره‌برداری فاز اول مسیر صدرا دوکوهک در خرداد سال آینده

ایلنا: مدیرعامل شرکت عمران صدرا با بیان اینکه بهره‌برداری از فاز اول مسیر صدرا دوکوهک تا خرداد ماه سال آینده انجام می‌شود، گفت: عملیاتی‌شدن این بخش باعث توسعه…

مدیرعامل شرکت عمران صدرا با بیان اینکه بهره‌برداری از فاز اول مسیر صدرا دوکوهک تا خرداد ماه سال آینده انجام می‌شود، گفت: عملیاتی‌شدن این بخش باعث توسعه زیرساخت‌های جاده‌ای می‌شود.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل شرکت عمران صدرا در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرحهای عمرانی شرکت عمران شهر جدید صدراگفت: مسیر صدرا به شیراز تابستان سال آینده زیر ترافیک میرود و این در حالی است که راهبرد اصلی این شرکت طی دو سال گذشته همگامی فرآیند توسعه اجتماعی فرهنگی با پروسه رشد جمعیت بود که متاسفانه رشد سریع جمعیت همزمان با توسعه تامین خدمات در صدرا اتفاق نیفتاده است.

خلیل حاجیپور با بیان اینکه تقویت زیرساختهای ورزشی موجب شادابی و نشاط اجتماعی میشود، افزود: بنابراین مهم کاهش آسیبهای اجتماعی را به دنبال دارد.

به گفته وی سال ٩٨، سال تحول در زیرساختها و پروژههای رو بنایی صدرا خواهد بود.

وی افزود: دو پروژه شاخص خانه هنرمندان ومصلی شهر صدرا نیز در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد.

حاجیپور ادامه داد: سیاست شهرهای جدید بر تعهد مجموعه حاکمیت و دستگاههای نظام برای توفیق این شهرها است که بر این اساس همه دستگاهها باید بر توسعه آن تمرکز کنند.

وی گفت: مرکز محله پارسه در فاز دو شهر صدرا با کاربری تجاری، آموزشی، ورزشی و فرهنگی به صورت مشارکتی در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع کلنگزنی شد.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا افزود: حجم سرمایهگذاری برآورد شده برای اتمام این پروژه بالغ بر ۸۲ میلیارد ریال خواهد بود.

وی به آغاز عملیات اجرایی محله شهر راز اشاره و بیان کرد: مقررشده در زمانبندی پیشبینی شده در قالب احداث سههزار و ۵۰۰ واحد مسکونی و بهصورت مشارکتی در آینده نزدیک تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شود.

حاجیپور برآورد اولیه هزینه آماده سازی این طرح عمرانی را نیز هزار و ۲۹۰ میلیارد ریال اعلام کرد.


منبع :: https://www.ilna.ir