معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت كشور گفت: ۷ هزار و ۸۸۰ پروژه عمرانی و خدماتی در دهه فجر امسال در دهیاری‌ها به بهره‌برداری می‌رسند. " />بهره‌برداری از 7 هزار و 880 پروژه در دهیاری‌های کشور دیار حافظ
کد خبر: 43581تاریخ انتشار : 1:51:54 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019

بهره‌برداری از ۷ هزار و ۸۸۰ پروژه در دهیاری‌های کشور

بهره‌برداری از ۷ هزار و ۸۸۰ پروژه در دهیاری‌های کشور

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت كشور گفت: ۷ هزار و ۸۸۰ پروژه عمرانی و خدماتی در دهه فجر امسال در دهیاری‌ها به بهره‌برداری می‌رسند.

سعیدرضا جندقیان بیدگلی در گفتگو با خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا درباره برنامههای دفتر برنامهریزی و مدیریت توسعه روستایی وزارت کشوردر دهه فجر امسال اعلام کرد: بهمناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، ۷ هزار و ۸۸۰ پروژه عمرانی و خدماتی متوسط و کوچکمقیاس با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان در دهیاریهای کشور به بهرهبرداری میرسد.

خبر جدید  مصرف بیش‌از حد مواد مخدر، علت فوت کارتن‌خواب شیرازی

وی با بیان اینکه حدود ۷ هزار پروژه عمرانی خدماتی در هفته دولت سال ۹۷ از طریق دهیاریها به بهرهبرداری رسید، اظهار کرد: سال جاری بالغ بر ۱۴ هزار و ۵۰۰ پروژه در این دو مناسبت ملی(هفته دولت و دهه فجر) از طریق دهیاریها به بهرهبرداری رسیده که عمدتاً در محورهایی مانند؛ بازگشایی معابر، افتتاح بوستانها، بهبود شبکه عبور و مرور، ساختمان دهیاریها، غسالخانه، دفع آبهای سطحی و … بوده است.

خبر جدید  نمایش مقتدرانه مراسم چهلمین سال انقلاب دشمنان را ناامید می‌کند

معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت كشور، شکلگیری ۳۷ هزار دهیاری را یکی از بزرگترین ظرفیتهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در انجام امور محلی از طریق نهادهای مردمسالار دانست و ابراز امیدواری کرد که با حمایت دستگاهها و نهادها شاهد رشد و بالندگی دهیاریها در کشور باشیم.

خبر جدید  حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها موتور محرکه انقلاب بودند

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,