کد خبر: 43938تاریخ انتشار : 12:49:03 - پنج‌شنبه 14 فوریه 2019

بنیاد مسکن جهرم بیش از ۲هزار قطعه زمین و واحد مسکونی واگذارکرد

بنیاد مسکن جهرم بیش از ۲هزار قطعه زمین و واحد مسکونی واگذارکرد

شیراز-ایرنا-رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم از فروردین ۹۷ تا نیمه بهمن جاری، ۲۰۹۸ قطعه زمین را در مناطق شهری و روستایی واگذار کرده است.

صمد کارگرفرد پنجشنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود:بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم تعداد یک هزار و ۸۴۸ قطعه زمین مسکونی را در روستاهای شهرستان احداث و ۲۰۰ واحد مسکونی را در شهر جهرم واگذار کرده است.
وی اظهار کرد: همچنین احداث و واگذاری ۲۹باب واحد تجاری و یک باب واحد خبازی در شهر جهرم، از فعالیت‌هایی است که این اداره در شهرستان جهرم انجام داده است.
کارگرفرد ادامه داد: همچنین تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی به تعداد ۷۴۹۲ واحد، تسهیلات تعمیر، تکمیل و احداث حمام روستایی به تعداد یک هزار و ۱۷۲ واحد و تسهیلات ودیعه مسکن به مستاجرین شهری به تعداد ۳۰۳ واحد پرداخت شده است.
کارگرفرد افزود: تسهیلات و نظارت بر ساخت واحدهای خودمالک مسکن‌مهر به تعداد ۳۹۵ واحد و پروژه‌های انبوه‌سازی مسکن مهر به تعداد ۵۴۶ واحد و کمک بلاعوض به مشمولین در شهر جهرم و روستاهای تابعه، پرداخت شده است.
وی ابراز کرد: ۹۲۳۰هزار متر مربع در سطح روستاهای شهرستان جهرم نیز تملک شده که برای واگذاری به متقاضیان فاقد مسکن است و تعداد یک‌هزار و ۹۶۲ قطعه زمین مسکونی نیز در شهر جهرم، واگذار شده است.
وی اظهار کرد: بنیاد مسکن شهرستان جهرم، ۱۰ قطعه زمین آموزشی برای احداث مدرسه و ۹ قطعه زمین برای احداث واحد خدماتی نیز به ادارات مختلف در شهر جهرم واگذار کرده است.
شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.
۹۹۱۰ /۱۸۷۶

خبر جدید  راه آهن شیراز-بوشهر با سرمایه 360 میلیون یورویی احداث می شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,