کد خبر: 862تاریخ انتشار : 23:36:02 - یکشنبه 24 دسامبر 2017

بسیج خادم ملت و در کنار مردم همگام با سایر نهادهاست

بسیج خادم ملت و در کنار مردم همگام با سایر نهادهاست

به گزارش خبرگزاری موج از شیراز، سرهنگ موسی زارعی فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) امروز در جمع رؤسای کارخانه ها، کارگاه ها و شرکت های شیراز وابسته به حوزه بسیج کارگری امام حسین(ع) سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز با بیان اینکه در آستانه سالروز حماسه ۹ دی حماسه بی نظیر بصیرت افزایی و به موقع عمل کردن مردم در […]

به گزارش خبرگزاری موج از شیراز، سرهنگ موسی زارعی فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) امروز در جمع رؤسای کارخانه ها، کارگاه ها و شرکت های شیراز وابسته به حوزه بسیج کارگری امام حسین(ع) سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز با بیان اینکه در آستانه سالروز حماسه ۹ دی حماسه بی نظیر بصیرت افزایی و به موقع عمل کردن مردم در برابر نقشه های بی بصیرتان بود، گفت:  در سالروز گرامیداشت ۹ دی، باید ماهیت کسانی که در برابر انقلاب قد علم کردند را باید فاش کرده و چگونگی طراحی برنامه شان باید یادآوری شود.

خبر جدید  برد پرگل و بی ثمر فجر

وی افزود: برخی افراد بی بصیرت در سال ۸۸، زحمت های انقلاب اسلامی را برای منافع شخصی و پست و مقام خود، خدشه دار کردند و طی ۸ ماه کشور را به حاشیه بردند و خسارت زدند؛ اما مردم آمدند و حماسه آفریدند.

زارعی خاطرنشان ساخت:  از اوایل انقلاب اسلامی، جامعه ما گریبان گیر مشکلات اقتصادی است و امروز دشمنان با شعله ور کردن فتنه اقتصادی، چالش جدیدی را پیش روی ما قرار داده است.

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) با اشاره به اینکه انقلاب و مردم درهم تنیده هستند تأکید کرد: بسیج خادم ملت و در کنار مردم، همگام با سایر نهادهاست و حال می بینیم که در حوادث اخیر کرمانشاه بسیج و سپاه همگام با نهادهای دیگر اولین گروهی بودند که در صحنه حاضر شدند.

خبر جدید  ۳ کشته و زخمی در حادثه رانندگی جاده داراب- شیراز

زارعی ادامه داد: بسیج و مردم، علی رغم سمپاشی ها و اختلاف افکنی های دشمنان؛ به کمک زلزله زدگان شتافتند و با خدمات رسانی، راه اندازی کارگاه ساخت کانکس و… به داد مردم رسیدند.

وی هشدار داد: رؤسا و مدیران کارگاه ها و شرکت ها باید هوشیار باشند چرا که در مسائل اقتصادی فراز ونشیب وجود دارد؛ یک زمانی رکود و یک زمانی منفعت و سود است؛ در تمام دنیا همین است.

خبر جدید  اجازه دهیم نتایج بررسی جعبه‌سیاه هواپیمای تهران یاسوج مشخص شود

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) تأکید کرد: اگر ما تا به امروز، گوش به فرمان رهبر انقلاب بودیم قطعاً مشکلات اقتصادی به این شکل نداشتیم در نتیجه می توان گفت تصمیمات مقطعی در طول این دوران باعث شده که اقتصاد مقاومتی ظهور و بروز پیدا نکند.

0/5 (0 نقد و بررسی)