کد خبر: 57333تاریخ انتشار : 19:01:23 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

بسته هفتم یاری ویژه بازنشستگان کشوری

بسته هفتم یاری ویژه بازنشستگان کشوری

با مرگ یازده نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کروناویروس مجموع جان باختگان در فارس به هزار و ۸۱ نفر رسیده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، بسته هفتم طرح یاری از امروز یکشنبه ۲۰ مهر با ارائه تسهیلات ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی آغاز شده است.
بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و در قسمت طرح یاری، بسته هفتم: خرید قسطی لوازم خانگی ایرانی را انتخاب و با ورود به فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی انتخاب به صورت اینترنتی از این تسهیلات استفاده کنند.
در بسته هفتم طرح یاری، برای هر یک از بازنشستگان، اعتبار مشخصی بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان برای خرید لوازم خانگی در نظر گرفته شده است. این اعتبار بر اساس خالص دریافتی حقوق ماهانه محاسبه شده می‌شود.
در هر خرید، ۲ درصد از بهای کالا به صورت نقدی صرفا از طریق سپهر کارت بانک صادرات بازنشسته مشمول دریافت می‌شود و ۹۸ درصد باقی مانده با سود ۱۰ درصد در ۶۰ قسط مساوی از حقوق شخص به صورت ماهانه کسر خواهد شد.
در صورتی که بهای کالا یا کالا‌های انتخابی، بیش از سقف اعتبار در نظر گرفته شده باشد، مبلغ اضافه بر اعتبار باید به صورت نقدی پرداخت شود. بدیهی است که استفاده از اعتبار در نظر گرفته شده، کاملا اختیاری است و بازنشستگان می‌توانند در صورت تمایل در یک یا چند نوبت از این اعتبار استفاده کنند.
خرید لوازم خانگی صرفا از طریق فروشگاه اینترنتی گروه انتخاب به نشانی www.entekhabino.com انجام می‌شود و کالای خریداری شده درب منزل به خریدار تحویل داده خواهد شد. هزینه حمل و نقل تا درب منزل برعهده گروه صنعتی و از درب منزل تا داخل آپارتمان برعهده خریدار است.
استفاده از بسته هفتم طرح یاری تا شهریور سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  حدود ۶۰ هزار راس دام زنده در راه ایران
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,