کد خبر: 57410تاریخ انتشار : 21:51:31 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020

بستری ۱۷۳۲ بیمار مشکوک و دارای علامت کروناویروس در بیمارستان‌های استان فارس

بستری ۱۷۳۲ بیمار مشکوک و دارای علامت کروناویروس در بیمارستان‌های استان فارس

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با ثبت بیشترین آمار پذیرش بیماران مشکوک و دارای علامت کروناویروس در بیمارستان‌های استان طی ۲۴ ساعت گذشته، هم اکنون هزار و ۷۳۲ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، علی اکبری، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از افزایش موارد نمونه گیری به ۴۰۹ هزار و ۹۶ مورد از ابتدای شیوع تاکنون خبر داد.

 اکبری مجموع بیماران شناسایی شده را از ابتدا تا امروز، بیستم آبان، ۱۰۷هزار و ۳۵۹ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد تاکنون ۹۱ هزار و ۴۶۴ بیمار با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.

خبر جدید  بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز خواستار بازگشایی پرونده شهدای ۸ شهریور شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین با ابراز تاسف از جان باختن ۳۸ هم استانی در اثر کووید ۱۹ طی روز گذشته تاکنون، مجموع جانباختگان ناشی از این بیماری را از ابتدای شیوع تاکنون هزار و ۷۷۳ نفر اعلام کرده و برای آنان غفران الهی آرزو کرد.

وی از مجموع هزار و ۷۳۲ بیمار مشکوک و دارای علامت کروناویروس که هم اکنون در بیمارستان‌های استان بستری هستند، وضعیت ۲۶۸ بیمار را وخیم گزارش کرد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴۲۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کروناویروس در بیمارستان‌های استان بستری شده اند که بیشترین میزان پذیرش بیمار در دوران کرونا بوده است.

خبر جدید  یازدهمین کنگره بین المللی قلب و عروق در شیراز آغاز بکار کرد

اکبری در ادامه بیان کرد: از  تردد‌های غیرضروری خارج از منزل پرهیز کنند و در صورت نیاز به حضور در خارج از منزل، استفاده از ماسک را فراموش نکنند.

وی تاکید کرد: با حمایت مردم از رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تلاش و همت مدافعان سلامت، می‌توانیم روز‌های بهتری را رقم بزنیم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  درمانگاه خیرساز فوق تخصصی پروین دالکی در شیراز افتتاح شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,