کد خبر: 44616تاریخ انتشار : 11:24:22 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

بزرگترین رصدخانه استان فارس در لارستان افتتاح می‌شود

بزرگترین رصدخانه استان فارس در لارستان افتتاح می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان از برگزاری نخستین جشنواره ملی جوان، کارآفرینی و گردشگری با حضور ۶۰ نفر از نخبگان و کارآفرینان ۳۱ استان کشور به میزبانی شهر لار خبر داد و گفت: بزرگترین رصدخانه استان فارس نیز در خلال این جشنواره افتتاح می‌شود.

محمدحسن طیبی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در لارستان، با بیان اینکه نخستین جشنواره ملی جوان، کارآفرینی و گردشگری به میزبانی لارستان از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ اسفند ماهبرگزار میشود، اظهار داشت: این برنامه با هدف الگوسازی منطقهای برای اشتغال جوانان و ایجاد اعتماد به نفس و تقویت روحیه کار تیمی برگزار میشود.

وی با بیان اینکه ایدهپردازی در زمینه اقتصاد و کارآفرینی جوانان دیگر هدف از اجرای این برنامه ملی در لارستان است، افزود: توجه به ظرفیتهای گردشگری منطقه لارستان یکی دیگر از اهداف تعیین شده برای برگزاری این جشنواره ملی است.

خبر جدید  ۱۵ هزار نفر مشمول غائب از خدمت در استان فارس وجود دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه این جشنواره با حضور مسئولان بلندپایه کشوری و استانی به اجرا در میآید،تصریح کرد: در این جشنواره بیش از ۶۰ نفر از نخبگان و کارآفرینان ۳۱ استان کشور شرکت میکنند.

طیبی بیان کرد: در این جشنواره به مسائل گردشگری همچون معرفی آداب و رسوم و همچنین آثار تاریخی منطقه لارستان توجه میشود.

خبر جدید  میزبانی مسجد تاریخی نصیرالملک از قاریان قرآن؛ «چهارده روایت» در مساجد تاریخی شیراز برگزار می‌شود

وی بیان کرد: برای آشنایی مهمانان با ظرفیتهای تاریخی، فرهنگی و اجتماعی خطه لارستان بزرگ، تور گردشگری لارستان گردی برای شرکت کنندگان در این جشنواره تدارک دیده شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان همچنین از افتتاح بزرگترین رصدخانه استان فارس در شهر لار خبر داد و گفت: این رصدخانه به همت شهرداری لار با هزینهای بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان احداث شده است.

خبر جدید  فارس| هدف از راه‌اندازی سامانه «سجام» کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی است

وی از برگزاری ۲ کارگاه آموزشی کارآفرینی در حاشیه این جشنواره اشاره کرد و افزود: این کارگاهها با حضور اساتید برجسته کشور به منظور ترغیب جوانان و همچنین سرمایهگذاران برای ورود به عرصه اقتصادی ترتیب داده شده است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)