کد خبر: 43908تاریخ انتشار : 1:13:46 - پنج‌شنبه 14 فوریه 2019

برگزیدگان نخستین جشنواره قصه‌گویی جنوب کشور معرفی شدند

برگزیدگان نخستین جشنواره قصه‌گویی جنوب کشور معرفی شدند

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره منطقه‌ای قصه‌گویی جنوب کشور برگزار و برگزیدگان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره منطقهای قصهگویی جنوب کشور عصر امروز برگزار و برگزیدگان معرفی شدند.

کتابدارانی از استانهای بوشهر، هرمزگان، کرمان و فارس در این جشنواره شرکت داشتند که بر این اساسخدیجه جولایی از استان بوشهر، صفیه شرفی از استان هرمزگان، صدیقه سمسامی از استان فارس، سعیده عزیزی از استان فارس، مریم کشتکار از استان فارس و اعظم منوچهری راوری از استان کرمان به عنوان برگزیدگان بخس عمومی اعلام شدند.

خبر جدید  شیراز| جشن میلاد امام علی(ع) در حرم شاهچراغ(ع) برگزار می‌شود

در بخش ویژه(گویشی) نیز طوبی شیروانی از استان بوشهر و سهیلا ملک محمدی از استان کرمان به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند و به همراه برگزیدگان بخش عمومی به مرحله نهایی این جشنواره که به صورت ملی سال آینده در تهران برگزار می شود، راه یافتند. همچنین فاطمه مظفری و زهرا حیدری از استان فارس شایسته تقدیر شناخته شده و تجلیل شدند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره۷ نفر از استان بوشهر، ۱۴ نفر از استان کرمان، ۲ نفر از استان هرمزگان و ۱۸ نفر از استان فارس با کسب امتیاز لازم در نخستین مرحله این رویداد، به جشنواره منطقهای قصهگویی نهاد کتابخانههای عمومی کشور راه یافته بودندکه در این رویداد رقابت کردند.

خبر جدید  ۳۵۰ میلیارد تومان پروژه بنیاد مسکن فارس در دهه فجر به بهره‌برداری می‌‌رسد

نخستین جشنواره منطقهای نهاد کتابخانههای عمومی کشور، با هدف ترویج قصهگویی به عنوان ابزاری تربیتی و فرهنگی در کتابخانهها، شناسایی کتابداران قصهگو و ارزیابی میزان توانمندی و مهارتهای آنان، سنجش مهارتها و کارآمدی کتابداران در امر قصهگویی و همچنین توسعه و ترویج فرهنگ قصهگویی برگزار شده است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  ۴۴ میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی برای طرح‌های آبخیزداری فارس اختصاص یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)