کد خبر: 43451تاریخ انتشار : 2:00:14 - شنبه 2 فوریه 2019

برگزیده خطبه های نماز جمعه فارس

برگزیده خطبه های نماز جمعه فارس

امام جمعه شیراز گفت: هر کس به دنبال نوکری آمریکا باشد از مردم سیلی می‌خورد.

برگزیده خطبه های ائمه جمعه فارسحجت الاسلام صفری امام جمعه اشکنان با گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: با پیروزی حرکت انقلابی ملت ایران همه معادلات دولتهای استکباری برای سلطه بر جهان فرو ریخت و دستانشان از چپاول ثروتهای منطقه کوتاه شد.
حجت الاسلام واهبی زاده امام جمعه ایزدخواست هم بر ضرورت تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی به خصوص برای نسل جوان تاکید کرد و آن را یکی از وظایف مهم مردم انقلابی دانست.
حجت الاسلام حرمتی امام جمعه موقت مشکان نیز با تبیین اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: حضور گسترده مردم، یاس و نا امیدی دشمنان را موجب میشود.
حجت الاسلام صفری امام جمعه بهمن گفت: حضور آگاهانه و حماسی مردم در راهپیماییهای ۲۲ بهمن، همواره پایگاه مردمی انقلاب اسلامی را متجلی ساخته و سرزندگی و پویایی انقلاب را به رخ جهانیان کشیده است.
حجت الاسلام بحرینی امام جمعه بخش وراوی گفت: انقلاب اسلامی به پشتوانه حضور مردم همواره در عرصه تحولات منطقهای و فرامنطقهای تاثیر گذار بوده است.
برگزیده خطبه های ائمه جمعه فارسحجت الاسلام زعیم خطیب جمعه صغاد هم با اشاره به آمار تلفات جاده ایی صغاد به آباده تسریع در تکمیل قطعه دوم این جاده را خواستار شد.


منبع :: http://fars.iribnews.ir

خبر جدید  تقویم و اوقات شرعی بیست و دوم دی شیراز + فیلم
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,