کد خبر: 57258تاریخ انتشار : 21:23:01 - جمعه 11 سپتامبر 2020

برگزاری آئین رونمایی از نماد اولین تعاون شهر استان فارس در شهرستان زرقان

برگزاری آئین رونمایی از نماد اولین تعاون شهر استان فارس در شهرستان زرقان

ایلنا: رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان از آئین رونمایی از نماد اولین تعاون شهر استان فارس در شهرستان زرقان خبر داد.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان از آئین رونمایی از نماد اولین تعاون شهر استان فارس در شهرستان زرقان خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان سمیه رفیعی در آیین رونمایی از نماد اولین و تنها تعاون شهر استان فارس افزود: پس از ارتقاء زرقان به شهرستان در سال گذشته، با توجه به رشد چشمگیر تشکیل تعاونی‌ها در شهرستان زرقان و کسب عنوان نخست در حوزه تشکیل تعاونی در بین تمام شهرستان های استان فارس و ترویج و تعمیق فرهنگ تعاون در میان مردم فهیم شهرستان زرقان با کمک و حمایت های دکتر مختاری مدیرکل فرهیخته تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، شهرستان زرقان به عنوان نخستین تعاون شهر در استان فارس به وزارت تعاون معرفی و در مرداد ماه تفاهمنامه تعاون شهر زرقان به امضای دکتر رحیمی استاندار فرهیخته استان فارس و دکتر کبیری معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رسید تا رسما شهرستان زرقان به عنوان اولین و تنها تعاون شهر استان فارس در کشور معرفی شود.  به همین مناسبت و یمن فرا رسیدن هفته تعاون، طی هماهنگی و همکاری های صورت گرفته توسط مهندس فروزان شهردار پرتلاش زرقان و با همراهی امام جمعه معزز حجت الاسلام ربانی شیرازی و اعضای شورای شهر زرقان امروز شاهد رونمایی از نماد نخستین و تنها تعاون شهر استان فارس هستیم و امیدواریم به زودی با اتمام مراحل ساخت میدان تعاون در محله شهریار از این میدان نیز رونمایی شود. رفیعی ضمن ابراز خرسندی از حُسن تلاقی صنعت و تعاون در شهرستان زرقان گفت: تاکنون زرقان را صرفا بعنوان شهری صنعتی که ۲۴ درصد از صنعت استان فارس در آن تجمیع شده می شناختند اما امروز با تلاش مجموعه همکارانم به کسب افتخار تعاون شهر نیز نایل شده ایم و از این پس شهرستان صنعتی زرقان را نماد تعاونِ استان فارس در سطح کشور بر می شمارند. در ادامه این مراسم حجت الاسلام ربانی شیرازی امام جمعه معزز شهرستان ضمن قدردانی از تلاش‌های مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی زرقان با مدیریت سرکار خانم رفیعی در کسب عنوان فاخر نخستین تعاون شهر استان فارس، تعاون را راهکار ایجاد اشتغال و برون رفت از تنگناهای اقتصادی دانست و افزود: با کسب این عنوان باید تلاش ها در زمینه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ تعاون در شهرستان مضاعف شود. در ادامه زهرا عواطفی فرد سرپرست مدیریت تعاون اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس ، مجتبی محلاتی دبیر اتاق تعاون استان فارس و احمد صانعی به نمایندگی از تعاونگران شهرستان زرقان سخنرانی کردند و درپایان لوح یادبود اولین و تنها تعاون شهر استان فارس به امضا مسئولان استانی و شهرستانی رسید.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مسافرت‌های برون‌استانی و فعالیت پایانه‌های مسافربری عامل افزایش شیب کرونا/ مبادی ورودی شهرها مانند قبل کنترل نمی‌شود/ تست کرونای هر 16 مسافر اتوبوس اصفهان ـ شیراز مثبت بود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,