کد خبر: 43870تاریخ انتشار : 1:03:34 - چهارشنبه 13 فوریه 2019

برقراری بیش از نیم میلیون تماس با سامانه اورژانس ۱۱۵ شیراز در ۱۰ ماهه نخست امسال

برقراری بیش از نیم میلیون تماس با سامانه اورژانس ۱۱۵ شیراز در ۱۰ ماهه نخست امسال

ایلنا: مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به تعداد کل ماموریت های اورژانس فارس در طی ۱۰ ماهه امسال گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال، بیش از نیم…

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به تعداد کل ماموریت های اورژانس فارس در طی ۱۰ ماهه امسال گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال، بیش از نیم میلیون تماس با سامانه اورژانس ۱۱۵ شیراز برقرار شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، «محمدجواد مرادیان» با بیان عملکرد فعالیت نیروهای اورژانس فارس گفت: در طی ۱۰ ماهه نخست امسال از تعداد ۵۶۰ هزار و ۳۱۸ تعداد تماس با اورژانس فارس، ۱۹۴ هزار و ۲۴۷ مورد نیازمند اعزام کارکنان به محل بوده که از این تعداد، ۴۰ هزار و ۲۵۶ مورد آن تصادف بوده است.

خبر جدید  جذب سرمایه‌گذار خارجی در دوران پسابرجام بسیار سخت است

وی با بیان اینکه آمار اعزام ماموریت های تصادف جاده ای در استان افزایش یافته است افزود: بیشترین ماموریت های تصادفی در محورهای مواصلاتی استان به ترتیب در محورهای شیراز_اصفهان، شیراز- فسا- بندرعباس و شیراز -کازرون صورت گرفته و ۲۱ درصد ماموریت های اورژانس مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.

خبر جدید  لایحه‌ی بودجه شهرداری شیراز تقدیم شورا شد/ کاهش 6.9 درصدی بودجه

رئیس اورژانس ۱۱۵فارس ادامه داد: در حال حاضر ۵۴ درصد ماموریت ها غیر تصادفی،۱۲درصد بیماری های قلبی و ۱۲ درصد دیگر را بیماری های تنفسی و انواع مسمومیت ها تشکیل می دهد.

وی با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی، با هدف جلوگیری از مزاحمت تلفنی به اورژانس، از ثبت ۸۷ هزار و ۵۱۳ تماس مزاحمت تلفنی در سامانه اورژانس، طی ۱۰ ماهه ابتدایی امسال خبر داد که نسبت به سال گذشته، ۲۲ درصد افزایش یافته است.

خبر جدید  قهرمان کاراته المپیک جوانان در تصادف جان باخت

مرادیان با بیان اینکه اورژانس ۱۱۵ استان فارس در تمام ساعات شبانه روز آماده ارایه خدمت به بیماران و مصدومان است اضافه کرد: اورژانس هوایی فارس نیز در طی ۱۰ماه امسال با انجام ۸۶ سورتی پرواز توانسته تعداد قابل توجهی از بیماران را به مراکز درمانی انتقال دهد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,