کد خبر: 55626تاریخ انتشار : 8:55:14 - یکشنبه 25 آگوست 2019

ایجاد ۱۷۰ هزار شغل تا پایان سال توسط کمیته امداد

ایجاد ۱۷۰ هزار شغل تا پایان سال توسط کمیته امداد

سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد کشور گفت: بیش از ۱۷۰ هزار اشتغال تا پایان امسال توسط کمیته امدادامام خمینی (ره) در کشور ایجاد خواهد شد که برای این میزان اشتغال تسهیلات مختلفی نیز در نظر گرفته شده است.

شعار سال: رئیس کمیته امداد کشور گفت: بیش از ۱۷۰ هزار اشتغال تا پایان امسال توسط کمیته امدادامام خمینی (ره) در کشور ایجاد خواهد شد که برای این میزان اشتغال تسهیلات مختلفی نیز در نظر گرفته شده است.

سید مرتضی بختیاری اضافه کرد: کمیته امداد طی سال ۹۶ بیش از ۱۷۰ هزار شغل در کشور ایجاد کرده و این میزان در سال ۹۷ به ۱۴۳ هزار شغل رسیده و پیش بینی شده که اشتغال ایجاد شده توسط کمیته امداد در سال ۹۸ به ۱۷۰ هزار شغل برسد.

وی در خصوص عملکرد کمیته امداد استان فارس نیز گفت: فعالیت هایی که در کمیته امداد استان فارس صورت گرفته است مثمر ثمر بوده و جذب خیران به طرح هایی که در فارس اجرایی شده مبین همین موضوع است که طرح های اشتغال زایی کمیته امداد پاسخگوی نیاز خانواده های مددجویان است.

خبر جدید  تخلف برخی مهندسان شاغل در شهرداری و شورای شیراز

بختیاری افزود: دستگاه های اجرایی در استان فارس نیز کمک های قابل توجه ای به توسعه فعالیت های کمیته امداد استان فارس کرده اند

رئیس کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی مددجویی نقش بی بدیلی در توسعه اشتغال زایی در کشور داشته اند بیان کرد: تنها در یک از واحد های تولیدی مددجویی در استان فارس ۲۵ اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده است که این میزان اشتغال برای این گونه واحد ها قابل تقدیر است.

خبر جدید  موریانه کمبود اعتبار بر جان تاریخ هخامنشی

او در خصوص توسعه واحد های اقتصادی مددجویی نیز تاکید کرد: از جمله ویژگی هایی که توسعه واحد های مددجویی دارد می توان به مدیریت متمرکز ، بازاریابی صحیح و ارائه به بازار هدف ، اموزش رایگان و ارائه گواهی مهارت اموزی از سوی فنی و حرفه ای اشاره کرد

بختیاری افزود: با دریافت گواهی مهارت مددجویان می توانند با مراجعه به بانک ضمن دریافت تسهیلات بانکی برای ایجاد اشتغال نسبت به ایجاد واحد های تولیدی کوچک و زود بازده اقدام کنند.

خبر جدید  چهارشنبه های پرتنش شورای شهر شیراز

رئیس کمیته امداد کشور اظهار کرد: توجه به ظرفیت هایی نظیر سرپرست های خانوار و استفاده از توان بانوان و اقایان تحت پوشش کمیته امداد در جهت ایجاد واحد های تولیدی و بنگاه های اقتصادی یکی از برنامه هایی است که این دستگاه در جهت توانمند سازی افراد تحت پوشش خود دارد.
شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار:۳۱مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۶۹۸۷۹۹،www.mehrnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , ,