کد خبر: 160تاریخ انتشار : 8:22:00 - یکشنبه 19 نوامبر 2017

ایجاد اشتغال در گرو بهبود بازار مسکن است

ایجاد اشتغال در گرو بهبود بازار مسکن است

رئیس سازمان نظام مهندسی ایران، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال مناسب و پایدار را در گرو رونق فعالیت‌های عمرانی،‌ ساخت و ساز و خصوصا بهبود وضعیت مسکن می‌داند. شعار سال: ‌رئیس سازمان نظام مهندسی ایران، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال مناسب و پایدار را در گرو رونق فعالیت‌های عمرانی،‌ ساخت و ساز و خصوصا بهبود وضعیت […]

رئیس سازمان نظام مهندسی ایران، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال مناسب و پایدار را در گرو رونق فعالیت‌های عمرانی،‌ ساخت و ساز و خصوصا بهبود وضعیت مسکن می‌داند.

شعار سالرئیس سازمان نظام مهندسی ایران، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال مناسب و پایدار را در گرو رونق فعالیت‌های عمرانی،‌ ساخت و ساز و خصوصا بهبود وضعیت مسکن می‌داند.فرج‌الله رجبی در دیدار با مدیر امور شعب بانک مسکن استان فارس با بیان اینکه درصد بالایی از آسیب‌های اجتماعی ریشه در بیکاری دارد،‌ رونق بخش مسکن را کمکی بزرگ برای رفع این معضل دانست و گفت: دیدگاه‌های مختلفی در خصوص رفع مشکلات ساخت و ساز در کشور وجود دارد، داشتن نگاهی کارشناسانه و علمی بهترین راه برای ارائه راهکارهای مناسب و رونق بخشیدن به حوزه مسکن و ساختمان است.

خبر جدید  برخی به دنبال ارزش‌زدایی هستند

وی در این خصوص بانک مسکن را مشاوری متخصص در ارائه پیشنهادات، نقاط ضعف و چالش‌های پیشروی بخش مسکن قلمداد کرد و گفت:برای ایجاد رابطه‌ای منطقی بین سازندگان، فروشندگان و خریداران باید از مدیریتی مشارکتی متشکل از نهادها، موسسات و بانک‌های مرتبط با بخش مسکن استفاده کرد.

مدیر شعب بانک مسکن استان فارس نیز با بیان اینکه وظیفه اصلی بانک مسکن ارائه تسهیلات برای افزایش عرضه و تقاضای مسکن است، گفت: بانک مسکن سال گذشته بیشترین سهم را در ارائه تسهیلات در کل کشور داشته و ۱۰ درصد از تسهیلات بدون سپرده را پرداخت کرده است.

خبر جدید  «علی لاریجانی» سخنران مراسم ۲۲ بهمن در شیراز است

علی کمالی ادامه داد: حدود ۱۲ هزار واحد مسکونی به غیر از مسکن مهر در استان فارس در حال ساخت است؛ در حوزه تقاضا بانک مسکن با ارائه وام ۱۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن با کمترین نرخ سود تسهیلات بانکی سبب شده تا کنون ۱۳ هزار نفر متقاضی خرید خانه در تمام شعب این مدیریت سپرده گذاری کنند.

خبر جدید  فروش الکترونیکی بلیت در اماکن تاریخی و فرهنگی استان فارس آغاز شد

کمالی از سهم ۳۰ درصدی نقدینگی و ۱۲ درصدی اشتغال در حوزه مسکن خبر داد و ابراز امیدواری کرد با حرکت پیشران بانک مسکن شاهد افزایش اشتغال و خانه دار شدن مردم باشیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۲۷ آبان ۹۶، کدمطلب:۹۶۰۸۲۷۱۵۵۸۰، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,