کد خبر: 57351تاریخ انتشار : 22:56:33 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

ایجاد۲ هزار و ۶۴۵ طرح اشتغال برای بانوان زیرپوشش کمیته امداد فارس

ایجاد۲ هزار و ۶۴۵ طرح اشتغال برای بانوان زیرپوشش کمیته امداد فارس

با افزایش مبتلایان وبستری بیماران کرونایی در فارس تدابیر و محدودیت‌های جدیدی در سراسر استان از چهارشنبه ۲۳ مهرماه آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز فارس،مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: در ۶ ماهه امسال۲ هزار و ۶۴۵ طرح اشتغال برای بانوان تحت حمایت کمیته امداد فارس با اعتبار ۶۵۰ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال ایجاد شده است.
 محمد بذرافشان با بیان اینکه در ۶ ماهه امسال ۶۵۰ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان خواهر تحت حمایت استان تخصیص یافته است، گفت: از این میزان، ۱۴۰ میلیارد ریال از محل منابع امدادی و ۵۱۰ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال از محل منابع بانکی پرداخت شده است.   مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس افزود: در ۶ ماهه امسال ۲۶۴۵ طرح اشتغال برای بانوان تحت حمایت استان فارس ایجاد شده که از این تعداد ۱ هزار و ۴۴۲ طرح روستایی و ۱ هزار و ۲۰۳ طرح شهری بوده است. همچنین با ایجاد میزان طرح‌های مذکور ۲۹۶۲ نفر از بانوان تحت حمایت شاغل شدند.
وی در خصوص نوع مشاغل ایجاد شده طی ۶ ماهه نخست امسال یادآور شد: ۱۲۶۴ طرح در مشاغل خدماتی، ۵۷۰ مورد دام‌پروری، ۶۲ مورد صنایع‌دستی و ۶۴ مورد کشاورزی، ۳۷۵ مورد فرش و گلیم بافی ۲۱۰ مورد پرورش طیور، ۴۷ مورد حمل و نقل و ۵۳ مورد نیز زنبورداری ایجاد شده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  برنامه‌های یوم الله ۲۲ بهمن در شیراز
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,