به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «اسحاق جهانگیری»، معاون اول رییس جمهور، با اشاره به فشارها و تحریم های ظالمانه دولت آمریکا علیه کشورمان به منظور آسیب رساندن به ساختار اقتصادی کشور تصریح کرد: دولت از مشکلات مردم به خوبی اطلاع دارد و تلاش میکنیم آثار این تحریم فشارها در اقتصاد را به حداقل برسانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعارها و برنامه های دولت آمریکا مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید، بیان کرد: به فضل الهی مردم ایران پایبند آرمانهای امام و رهبری و انقلاب هستند و فردا با حضور گسترده خود به دنیا این پیام را خواهند داد که همچنان در مسیر پشتیبانی نظام جمهوری اسلامی گام بر میدارند.

جهانگیری ادامه داد: خوشبختانه با بکارگیری تدابیر ویژه و دیپلماسی قوی، توانستیم خواست آمریکا مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت را با شکست مواجه کنیم و با برنامه ریزی جدی تر و کار مشکلات را برطرف خواهیم کرد.

آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم(ع) نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، از دولت خواست با کار بیشتر نسبت به برطرف کردن دغدغه ها و نگرانی های مردم اقدام کند.

وی افزود: اگر هرکس به وظیفه خود به درستی عمل کند ان شاالله همه ما مورد عنایت حضرت حق قرار خواهیم گرفت و از مشکلات عبور خواهیم کرد. تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم(ع) با بیان اینکه ما میدانیم دولت در زمینه های اقتصادی در حال تلاش و برنانه ریزی است اظهار داشت: آمریکا قطعا در پیشبرد سیاست های خصمانه علیه نظام و انقلاب راه به جایی نخواهد برد.

خبر جدید  زندان کازرون میزبان جشنواره ورزشی کارکنان زن زندان های فارس

وی افزود: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دشمنان را ناامید خواهند کرد.