به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «اسحاق جهانگیری»، معاون اول رییس جمهور، با اشاره به فشارها و تحریم های ظالمانه دولت آمریکا علیه کشورمان به منظور آسیب رساندن به ساختار اقتصادی کشور تصریح کرد: دولت از مشکلات مردم به خوبی اطلاع دارد و تلاش میکنیم آثار این تحریم فشارها در اقتصاد را به حداقل برسانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعارها و برنامه های دولت آمریکا مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید، بیان کرد: به فضل الهی مردم ایران پایبند آرمانهای امام و رهبری و انقلاب هستند و فردا با حضور گسترده خود به دنیا این پیام را خواهند داد که همچنان در مسیر پشتیبانی نظام جمهوری اسلامی گام بر میدارند.

خبر جدید  دکتر سلطانی‌فر کار ماندگاری را برای کازرون به ارمغان آورد

جهانگیری ادامه داد: خوشبختانه با بکارگیری تدابیر ویژه و دیپلماسی قوی، توانستیم خواست آمریکا مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت را با شکست مواجه کنیم و با برنامه ریزی جدی تر و کار مشکلات را برطرف خواهیم کرد.

آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم(ع) نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، از دولت خواست با کار بیشتر نسبت به برطرف کردن دغدغه ها و نگرانی های مردم اقدام کند.

خبر جدید  بررسی مشکلات قضایی 124 نفر مراجعان توسط مسئولان قضایی استان فارس

وی افزود: اگر هرکس به وظیفه خود به درستی عمل کند ان شاالله همه ما مورد عنایت حضرت حق قرار خواهیم گرفت و از مشکلات عبور خواهیم کرد. تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم(ع) با بیان اینکه ما میدانیم دولت در زمینه های اقتصادی در حال تلاش و برنانه ریزی است اظهار داشت: آمریکا قطعا در پیشبرد سیاست های خصمانه علیه نظام و انقلاب راه به جایی نخواهد برد.

خبر جدید  جوانان پرچمداران رشد و توسعه کشورند

وی افزود: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دشمنان را ناامید خواهند کرد.