کد خبر: 44646تاریخ انتشار : 12:15:48 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

اکثر فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی‌مهندسی جذب بازار کار می‌شوند

اکثر فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی‌مهندسی جذب بازار کار می‌شوند

شیراز- ایرنا- معاون دانشجویی فرهنگی موسسه آموزش ‌عالی پاسارگاد شیراز گفت: رویکرد یادگیری‌محور موسسه آموزش عالی پاسارگاد در ارائه دروس دانشگاهی باعث جذب اکثر فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی و مهندسی به بازار کار شده است.

به گزارش ایرنا، سید جمال‌الدین مهدوی‌فر چهارشنبه ۸ اسفندماه در نشستی خبری با اعلام این موضوع گفت: هم اکنون بالغ بر ۱۵۰۰ دانشجو در ۳۰ رشته از مقاطع تحصیلی مختلف در این مرکز مشغول تحصیل هستند.
وی عنوان کرد: این موسسه در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد و تاکنون ۶۰۰۰ نفر در مقاطع مختلف از این موسسه فارغ‌التحصیل شده‌اند.
مهدوی‌فر جمعیت دانشجویان این موسسه را در حال حاضر ۱۵۰۰ تن برشمرد و افزود: ظرفیت پذیرش با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده منحصر به فرد جنوب کشور در بخش سخت‌افزاری به ۴۰۰۰ تن رسیده است.
معاون دانشجویی فرهنگی موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز با اشاره به حضور ١٣٠ استاد در این موسسه بیان داشت: ٣٠ نفر از این استادان از اعضای هیات علمی تمام وقت هستند.
مهدوی‌فر با بیان اینکه موسسه آموزش عالی پاسارگاد در سال ٩٥ موفق به رتبه سطح یک دانشگاه‌های غیرانتفاعی در جنوب کشور شده است، گفت: شهریه این دانشگاه ٣٠ درصد کمتر از شهریه دانشگاه آزاد و در حد شهریه دانشگاه‌های نوبت دوم دولتی است.
وی در ادامه با یادکرد از اقدامات فرهنگی مختلف و برگزاری اردوهای علمی و راه‌اندازی استارتاپ‌ها در این موسسه، ابراز داشت: این برنامه‌ها به عنوان برنامه های مکمل و جانبی مد نظر این موسسه بوده است.
۷۳۷۵ /

خبر جدید  سپرده گذاری در بانک های استان فارس 20 درصد افزایش یافت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,