سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا گفت: حضور دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. " />
کد خبر: 43637تاریخ انتشار : ۲:۴۲:۵۹ - پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

اهمیت حضور دانشگاهیان در راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب

اهمیت حضور دانشگاهیان در راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا گفت: حضور دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بیضا، علیرضا ملاییظهر امروز در مراسم فجر فاطمی که دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا برگزار شد، گفت: انقلاب ما مرهون خون مجاهدتها و رشادتهای هزاران شهید گلگونکفن انقلاب اسلامی است که با نثار خون خود در پیروزی حماسی انقلاب اسلامی نقشآفرینی کردند.

وی افزود: حضور دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از اهمیت ویژهای برخوردار است؛ چراکه دشمنان برای ضربه زدن به این انقلاب نقشهها و دسیسههای بسیار کشیدهو همیشه شکستخورده از میدان خارج شدهاند؛ بنابراین حضور گسترده دانشگاهیان هم دوش با ملت شریف ایران، مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوهگویان خواهد بود.

به گزارش آنا، حضور بر سر یادمان شهدای گمنام و ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام و عطرافشانی قبور شهدای گمنام و دیدار با چند خانواده معظم شهید از دیگر برنامههای فجر فاطمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا بود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir