معاون اول رئیس جمهور گفت: انقلاب اسلامی کار بزرگی بود و امام عزیز کاری کرد کارستان که در قرن بیستم بزرگ‌ترین اتفاق به حساب می‌آید.  " />انقلاب اسلامی ایران بزرگ‌ترین اتفاق قرن بیستم بود دیار حافظ
کد خبر: 43836تاریخ انتشار : 1:47:46 - سه‌شنبه 12 فوریه 2019

انقلاب اسلامی ایران بزرگ‌ترین اتفاق قرن بیستم بود

انقلاب اسلامی ایران بزرگ‌ترین اتفاق قرن بیستم بود

معاون اول رئیس جمهور گفت: انقلاب اسلامی کار بزرگی بود و امام عزیز کاری کرد کارستان که در قرن بیستم بزرگ‌ترین اتفاق به حساب می‌آید. 

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری فارس، اسحاق جهانگیری در آیین افتتاح فاز ۱ ایستگاه امام حسین (ع) قطار شهری شیراز گفت: انقلاب اسلامی کار بزرگی بود و امام عزیز کاریکارستان کرد که در قرن بیستم بزرگترین اتفاق به حساب میآید.

معاون اول رئیس جمهور افزود: انقلاب اسلامی، کشور بزرگ و پرعظمت ایران را وارد دوره جدیدی کرد و ۴۰سال سرفرازی و سربلندی برای ملت ایران به همراه داشت.

جهانگیری با بیان سخنان مقامات آمریکا مبنی بر اینکه ملت ایران قادر نخواهند بود جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را برگزار کنند، افزود: این سخن مقامات آمریکا، سخنی اتفاقی نبود بلکه تصور آنها دقیقاً این بود که جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار نخواهد شد و تصور میکردند که امسال پایان جمهوری اسلامی ایران است و برنامههای خود را نیز بر همین اساس تنظیم کرده بودند.

معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ملت ایران همواره در همه مقاطع و بهخصوص در مواقع حساس و سرنوشتساز به نیروی لایزال الهی اتکا داشته و همواره از عنایت و نصرت الهی بهرهمند بوده، گفت: ایران از رهبر و مسئولان با درایت برخوردار است که تدبیرهای لازم را برای رویارویی با مشکلات انجام میدهند و فردا نیز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با نهایت سرفرازی این جشن را برگزار خواهیم کرد و یک بار دیگر آمریکا در مقابل ملت ایران سر تعظیم و تسلیم فرو خواهد آورد.

خبر جدید  شهدا با نثار جان خود، امنیت و استقلال را به ما هدیه دادند

وی اظهار کرد: البته معنای حرفها و سخنان مثبت ما این نیست که مردم مشکلی ندارند و کشور در شرایط ایدهآل قرار دارد. دقیقاً از مشکلات و شرایط سخت مردم اطلاع و آگاهی داریم البته باید بدانیم که این شرایط خطیر به معنای بن بست نیست؛ بلکه باید از فرصتها و ظرفیتها استفاده کنیم تا بتوانیم از این شرایط سخت با سربلندی عبور کنیم.

جهانگیری با تأکید بر اینکه باید به مردم امید دهیم و اعتماد جامعه را بازسازی کنیم، تصریح کرد: البته ضعفهایی نیز در مسئولان وجود دارد که به این ضعفها اعتراف میکنیم و ممکن است گاهی تصمیمات غلطی اتخاذ شده باشد؛ اما در تصمیمگیریها همواره نیت مسئولان حل مشکلات کشور و خدمترسانی به مردم بوده است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه این نظام و انقلاب کارهای بزرگی انجام داده، از آینده روشن پیش روی کشور خبر داد و گفت: امنیت و ثبات جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرآشوب کنونی بینظیر است. ایران لنگرگاه ثبات و امنیت منطقه است؛ البته برخی همسایگان با کجفهمی این موضوع را درک نمیکنند؛ اما اگر ناامنی بر ایران حاکم شود کشورهای منطقه نیز از ثبات بیبهره خواهد شد. ما خواهان صلح و پایداری در منطقه هستیم.

خبر جدید  تشکیل ستاد اسکان نوروزی 98 در دانشگاه آزاد اسلامی آباده

وی با اشاره به حجم طرحهای افتتاحشده در همین چند روز در گوشه و کنار کشور، گفت: در استان فارس نیز طرحهای خوبی به بهرهبرداری رسیدهو با توجه به ظرفیتها و توانمندیهای استان به فضل الهی مسیر توسعه در بخشهای مختلف کشاورزی، صنعتی و گردشگری را طی خواهد کرد.

جهانگیری با بیان اینکه دولت بهدنبال حل مشکلات کشاورزان نظیر پرداخت تسهیلات و بازپرداخت آنهاست، گفت: تصمیمات خوبی برای توسعه زیرساختهای استان نظیر بزرگراه شیراز ـ اصفهان، راه آهن شیراز ـ بوشهر، مقابله با خشکسالیها، نجات تالابها و تأمین آب آشامیدنی شیراز اتخاذ شده و امیدواریم با پیگیری مسئولان این مشکلات برطرف شود.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به افتتاح چند طرح شهری در شیراز گفت: این طرحها در زمانی کوتاه و با وجود محدودیتهای مالی جدی به انجام رسیده و باید از شهردار شیراز در تأمین منابع لازم قدردانی کرد.

خبر جدید  حکم اعدام سارق مسلح آرایشگاه‌های زنانه شیراز صادر شد

وی با تأکید بر اینکه شیراز باید به لحاظ زیباسازی و نیز اجرای طرح های عمرانی در صدر شهرهای کشور قرار گیرد، از ایجاد قطار شهری در کلانشهرها بهعنوان حرکتی لازم و مورد نیاز یاد کرد و گفت: دولت از شهرداران کلانشهرها در اجرای پروژههای بزرگ این چنینی حمایت کرده است. دو سال قبل فاینانس ۲ میلیارد دلاری برای خرید واگن مصوب شد که امیدواریم از این طریق خط متروی شیراز هر چه سریعتر تکمیل شود.

جهانگیری با بیانتصمیم قاطع دولت در موضوع خوشحسابی در فروش اوراق مشارکت به مردم، گفت: در روزهای آتی با شهرداران کلان شهرها جلسه ای برای حل مشکلات آنان برگزار خواهم کرد.

معاون اول رئیس جمهور از امام جمعه مردمی شیراز که در سطح کشور خوب درخشیده و نیز استاندار جدید و پرتلاش فارس و نمایندگان استان قدردانی کرد و گفت: نمایندگان استان فارس در همه زمانهای لازم پشتیبان و حامی دولت بودند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , ,