کد خبر: 51513تاریخ انتشار : 19:28:31 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019

انتقاد معاون وزیر صمت از اداره سنتی و بدون تغییر سازمان‌ها؛ مدیریت نیاز به رشد دارد

انتقاد معاون وزیر صمت از اداره سنتی و بدون تغییر سازمان‌ها؛ مدیریت نیاز به رشد دارد

معاون وزیر صمت با انتقاد از اینکه هزینه زیادی برای تربیت مدیران صرف شده است، گفت: امروز بیشتر سازمان‌ها و ادارات به صورت سنتی و روزمره اداره می‌شوند در حالی که مدیریت به تغییرات رو به رشد نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، برات قبادیانامروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با بیان اینکه تغییر رویه مدیریتی میتواند یک مجموعه را در روند رشد بیشتر قرار دهد، اظهار داشت:یک مدیر موفق مدیری است که ۵۰ درصد تلاش خود را در جهت حفظ شرایط موجود و ۵۰ درصد دیگر را درجهت تغییر رو به رشد به کار گیرد.

وی با بیان اینکه مدیریت امری ساده و پیش پا افتاده نیست، گفت: آموزش و تخصص در کنار تجربه میتواند یک مدیریت خوب را رقم بزند و با توجه به عملکرد و جایگاه سازمان صنعت و معدن باید مدیری از بدنه این سازمان برای استان فارس انتخاب میشد.

خبر جدید  اجرای قطعات محور لار ـ جهرم به طول ٣١ کیلومتر پیمان‌سپاری می‌شود

معاون وزیر صمت با انتقاد از اینکه هزینه زیادی برای تربیت مدیران صرف شده است، افزود: امروز بیشتر سازمانها و ادارات به صورت سنتی و روزمره اداره میشوند در حالی که مدیریت به تغییرات رو به رشد نیاز دارد.

یدالله رحمانی،معاون امور هماهنگی استانداری فارس نیز در این مراسم اظهار داشت: لازمهموفقیت در بخش صنعت استفاده از همه ظرفیتهای موجود و تعامل با همه ذینفعان مجموعه است.

خبر جدید  فارس| سایه سیاه سرمای بهاره بر کشاورزی بوانات؛ خسارت ۲۰۰ میلیارد تومانی سرمازدگی

وی گفت: تداوم برنامههای کلان کشور و استان، توجه به برنامههای توسعه استان، اجرای برنامههای سالانه و اجرای برنامهها و سیاستهای دولت از جمله مواردی است که مدیریت جدید باید مدنظر داشته باشد.

رحمانی تعامل با صنعتگران و تولیدکنندگان،تداوم صادرات نفتی، استمرار جلسات حل مشکلات تولیدی و کاهش بیکاری را از دیگر اولویتهای سازمان صنعت و معدن استان فارس در مدیریت جدید ذکر کرد.

خبر جدید  پلاک‌کوبی دام بازار تولید، واردات و صادرات گوشت را ساماندهی می‌کند

به گزارش تسنیم در پایان این مراسم حمیدرضا ایزدی به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس منصوب و از زحمات فریبرز رضازاده سرپرست این سازمان تقدیر شد.

انتهای پیام/ ز


منبع :: انتقاد معاون وزیر صمت از اداره سنتی و بدون تغییر سازمان‌ها؛ مدیریت نیاز به رشد دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)