کد خبر: 43653تاریخ انتشار : 11:53:42 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019

امام جمعه شیراز و استاندار فارس مردم را به راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواندند

امام جمعه شیراز و استاندار فارس مردم را به راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواندند

نخستین نمایشگاه بین المللی خرما و صنایع وابسته در شیراز برگزار می‌شود.

پیام مشترک دعوت امام جمعه شیراز و استاندار فارس برای شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمنبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، در این پیام آمده است: مردم غیور و همیشه در صحنه استان فارس، چهلمین تلالوء فجر انقلاب اسلامی فرا رسید. بار دیگر بهار جانها وزیدن گرفت. شکوه و تجلی ۲۲ بهمن ماه، سالروز پیروزی خون بر شمشیر نزدیک است.

اهالی محترم سومین حرم اهل بیت (ع)، امروز دشمنان اسلام، برای از بین بردن اتحاد و همبستگی مسلمین و استقامت ما، تمامی مکر و حیله خود را به کار بسته، و ایران اسلامی، ام القرای جهان اسلام را در محاصره سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قرار داده است. بیایید در این پیکار نابرابر با نصب العین قرار دادن هدایتهای داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و تکیه بر ارزشهای اسلامی، پیروز این میدان باشیم ان شاء الله.

خبر جدید  توسعه اجتماعی در گرو توجه به فرهنگ

بیاییم با حضور پرشکوه خود، با شور و نشاط دینی و غیرت و مردانگی انقلابی، صف بندی استکبار غرب، صهیونیست جنایتکار و نظام سلطه را بر هم ریزیم و ولایت مداری و ولایت عهدی خود را به رخ جهانیان نشان دهیم.
مردم بصیر و فهیم استان فارس، به میدان عمل خواهیم آمد و با مشتهای گره کرده، ندای وحدت اسلامی و نابودی دشمنان دین و بشریّت را سرخواهیم داد.
وعده دیدار ما روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه در جای جای استان و سومین حرم اهل بیت (ع).

میآییم تا به ندای رهبر و مقتدای خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنهای مدظله العالی لبیک بگوییم و زمینه ساز تحقق اهداف مترقی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی باشیم.

خبر جدید  مصرف بهینه آب و حمایت از کشاورزان مانع جیره‌بندی آب در استان فارس می‌شود


منبع :: http://fars.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , ,