کد خبر: 43443تاریخ انتشار : 1:03:40 - شنبه 2 فوریه 2019

امام جمعه شیراز: مسئولان موانع را از جلو پای تولید کننده‌ها بردارند

امام جمعه شیراز: مسئولان موانع را از جلو پای تولید کننده‌ها بردارند

آیت‌الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: در خواست ما از مسئولان این است که باید یک عزم جدی و منسجم مانع را از جلو پای تولید کننده بردارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، آیتالله دژکام امروز در خطبههای نماز جمعه شیراز، اظهار داشت: باید طوری مسئولان برنامهریزی کنند که تولید و اشتغال مناسب شکل گیرد و شاهد ایجاد اشتغال برای جوانان باشیم.

وی بیان کرد: ظرفیتهای مناسبی برای تولید و اشتغال در استان فارس وجود دارد که مدیران باید از این ظرفیتها بیشتر و بهتر استفاده کنند تا شاهد افزایش اشتغال باشیم.

دژکام با گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر،گفت: حکومت ما جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد بوده است، اگر اسلام را خوب بشناسیم و خوب اجرا کنیم اسلام برای همه عرصههای زندگی بشری برنامه جامع دارد.

خبر جدید  آخرین وضعیت حریق در هتل آسمان شیراز / خطر دوباره آتش‌سوزی کاملا رفع شد / احتمال واژگونی سازه هتل

خطیب جمعه شیراز با بیان اینکه، اسلام از ارکان اصلی انقلاب بوده است، افزود: مخالفت با ظلم به مستضعفین از آرمانهای اصلی انقلاب است ، این موارد اکنون در چهل سالگی انقلاب باید بیشتر و بهتر تبیین شود.

دژکام با بیان اینکه باید برای مشکلات جامعه برنامه داشته باشیم گفت : امام (ره) در باره این موضوع و عدم ظلمپذیری تاکید فراوان داشتند، و همواره در برابر ظلم رژیم اشغالگر صهیونسیتی در فلسطین هم کوتاه نیامدند و اکنون نیز باید بر این آرمانهای انقلاب با گذشت چهل سال تاکید و آن را مرور کنیم.

وی با بیان اینکه خدا شناسی و خداترسی سبب شد که خداوند پشتیبان ملت باشد و برکات انقلاب را به ملت ارزانی دارد، گفت: دستاوردهای انقلاب کم نیست و جامعه جهانی باید این دستاوردهای ارزشمند را ببیند.

خبر جدید  سرلشکر جعفری: کاهش جمعیت زیر خط فقر ایران به ۱۰درصد/ فعالیت‌های محرومیت‌زدایی سپاه براساس انتظارات رهبر معظم انقلاب است

دژکام گفت: ملت ایران با خدا معامله کرد، این را باید بزرگ نوشت و اعلام کرد که ملت ایران به استبداد نه گفت و فریاد رهایی سر داد، ملت ایران دینداری و خداخواهی را برگزید، این کار بزرگ در تاریخ ماندگار شد و اکنون پس از گذشت ۴۰ سال تداوم دارد ، خطوط انقلاب توسط امام راحل ترسیم شد و آرمان های انقلاب بر توحید و یگانگی و مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی شکل گرفت.

امام جمعه شیراز افزود: دستیابی به استقلال از آرمانهای انقلاب بوده است، اکنون نیز هر کس دانسته یا ندانسته بخواهد به نوکری آمریکا بازگردد از مردم سیلی میخورد و مردم توی دهن این اجانب خواهند زد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس همچنین به نقش آفرینی حوزههای علمیه و حوزه علمیه قم در پیروزی انقلاب اشاره کرد افزود : در آستانه چهل سالگی انقلاب، حوزههای علمیه باید به تبیین نقش انقلاب در اصلاح جامعه بیشتر مبادرت ورزند، تببین نقش انقلاب در استکبار ستیزی رسالت حوزههای علمیه است.

خبر جدید  استاندار فارس با مسئولان قطر دیدار کرد

امام جمعه شیراز همچنین به توانمندیهای شیراز و استان فارس اشاره کرد و گفت : شیراز ظرفیتهای بی بدیل در حوزه علوم دارد و باید از این ظرفیتها بیشتر و بهتر برای رفع مشکلات فرهنگی جامعه استفاده کرد.

دژکام با بیان اینکه این انقلاب با گذشت، ایثار و جانفشانی به عزت و افتخار رسیده است، بیان کرد: تداوم قدرشناسی ملت از انقلاب اسلامی یک ضرورت است که باید بیش از پیش این مهم را پاس بداریم.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)