کد خبر: 43709تاریخ انتشار : 0:54:40 - شنبه 9 فوریه 2019

امام جمعه شیراز:‌ حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را ناامید می‌کند

امام جمعه شیراز:‌ حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را ناامید می‌کند

امام جمعه شیراز گفت: حضور مردم راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را شگفت‌زده و ناامید می‌کند زیرا آنها با خود می‌گویند ما با انواع تحریم‌ها و کارشکنی‌ها بر این ملت فشار وارد کردیم که به میدان نیایند اما با این وجود باز به میدان آمدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، آیتالله لطفالله دژکام در خطبههای نماز جمعه شیراز با اشاره به نزدیکی یومالله ۲۲ بهمنماه و اهمیت و ضرورت شرکت در راهپیمایی این روزاظهار داشت: در روز ۲۲ بهمنماه امسال نیز مانند سالهای گذشته بنا به میثاقی که با خدا، رسول خدا(ص)، اهل بیت(ع)، امام راحل و مقام معظم رهبری داریم به میدان خواهیم آمد.

وی با بیان اینکه مردم ایران مردمی بصیر و آگاه هستند و مسلما اهمیت و ضرروت راهپیمایی ۲۲ بهمن را میدانند اما با استناد به سخنان امام راحل چند نکته کلیدی در رابطه با ضرورت راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآوری میکنم، افزود: نکته اول این است که همه مردم همچون گذشته پشتیبان و پایند به اصول نظام جمهوری اسلامی هستند و تا آخر هم پای اصول انقلاب خواهند ایستاد.

امام جمعه شیراز خاطرنشان کرد: حضور مردم راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را شگفتزده خواهد کرد زیرا آنها با خود میگویند ما با انواع تحریمها و کارشکنیها این همه بر این ملت فشار وارد کردیم که به صحنه نیایند اما با این وجود باز به صحنه آمدند بنابراین حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را مستاصل و ناامید میکند.

خبر جدید  ۵ واحد آموزشی با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در اقلید کلنگ‌زنی شد

وی عنوان کرد: امسال نیز مانند ۴۰ سال گذشته مردم آگاه ایران به میدان میآیند و فریاد عزت و آزادی خود را فریاد میزنند تا به گوش جهانیان و کشورهای مستکبر جهان برسانند که در اوج سختیها نیز مردانه پای این انقلاب ایستادهاند و برای این انقلاب تا آخرین نفس از خودگذشتگی و فداکاری میکنند.

دژکام با اشاره به صدور بیاینه اتحادیه اروپا در مورد ادامه برجام اظهار داشت: در این بیاینه گفتهاند که یک نظامنامه برای مبادله کالا با ایران راه میاندازیم این در حالی است که قرار بود تحریمها به طور کلی برداشته شود. گفتهاند ما جنس از ایران میخریم و در مقابل به شما جنس میدهیم که این ظلم اول آنها است زیرا شما باید در مقابل جنس به ما پول بدهید و ما از هر کشوری که بخواهیم جنس مورد نیازمان را بخریم.

خبر جدید  دفتر همکاری مشترک صداوسیما و میراث فرهنگی فارس راه‌اندازی می‌شود

وی با بیان اینکه اروپاییان خط و نشان کشیدهاند که ایران باید این کارها را بکند آن کارها را نکند. شما چه کسی هستید که برای یک کشور و ملتی که ۴۰ سال در مقابل استکبار ایستاده است تصمیمگیری میکنید، افزود: ملت ایران در روز ۲۲ بهمنماه این کجفهمی اروپاییان و آمریکا را در مقابل دیده همه دنیا اصلاح خواهد کرد و فریاد مرگ بر آمریگا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار را دوباره بلند خواهد کرد.

امام جمعه شیراز تاکید کرد: این ورشکستههای سیاسی دورانشان به پایان رسیده است و باید جای خود را به ملتهای آزادهای بدهند که میخواهند خودشان برای کشورشان مسلط باشند.

خبر جدید  بهمن تماشایی ۹۷|طنین "نه سازش، نه تسلیم" در جشن چهل‌سالگی استقلال/ شـکوه "وحدت ملت انقلابی" در سراسر ایران+ فیلم

وی با تقدیر از رشادتهای نیروی هوایی کشورگفت: حرکت همافران نیروی هوایی در روز ۱۹ بهمنماه ۵۷ و ابراز حمایت و فرمانبرداری از امام راحل سبب شد که بقیه گروهها نیز پشت سر آنها فرمانبرداری خود را از بنیانگذار انقلاب اسلامی اعلام کنند.

دژکام با اشاره به فرا رسیدن شب شهادت حضرت فاطمه (ع)خاطرنشان کرد: حضرت فاطمه(س) بانویی است که در ۱۹ سالگی به مقام انسان کامل رسیده است و این بانوی بزرگوار خطبه مشهوری به نام خطبه فدکیه دارد که در آن خطبه اسلام را از اول توحید تا ولایت ترسیم کرده است و درسهای بسیاری مانند لزوم ایمان، تروبج عدالت، اطاعت از اهل بیت و ولایت، جهاد و صبر در این خطبه وجود دارد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)