کد خبر: 44676تاریخ انتشار : 1:43:27 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019

افزایش ۳۴ درصدی درآمد طرح اکرام ایتام در فارس

افزایش ۳۴ درصدی درآمد طرح اکرام ایتام در فارس

ششمین همایش انرژی پاک با هدف بررسی آخرین پیشرفت‌ها در حوزه‌های مربوط به انرژی‌های تجدید پذیر در دانشگاه شیراز آغاز به کار کرد.

افزایش ۳۴ درصدی درآمد طرح اکرام ایتام و محسنین در فارسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در استان فارس از ابتدای امسال بیش از ۴۳۹ میلیارد و ۵۳۸ میلیون و ۴۷۲ هزار و ۴۵۶ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

محمد بذرافشان با بیان این که در حال حاضر ۸۸ هزار و ۳۳۲حامی در استان از فرزندان معنوی خود حمایت میکنند ،افزود:این نیکاندیشان از ۲۳ هزار و ۵۹۶ فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت میکنند .

خبر جدید  آهوی ایرانی به دانشگاه شیراز انتقال می یابد

وی با بیان اینکه طرح محسنین شامل خانوارهای دارای سرپرست بیمار، معلول و از کار افتاده است، اظهار داشت: در این طرح حامیان ایتام میزان ۲۷۳ میلیارد و ۴۷۵ میلیون و ۳۰۰ هزار و ۱۵۸ ریال و حامیان محسنین ۱۶۶ میلیارد و ۶۳ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۲۹۸ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

خبر جدید  کمک سه میلیارد تومانی خیران ممسنی

مدیرکل کمیته امداد فارس، میانگین سرانه دریافتی امسال فرزندان ایتام و محسنین را یک میلیون و ۶۹۳ هزار و ۴۲۴ ریال اعلام و تصریح کرد: درآمد کل طرح اکرام نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۴ درصد رشد داشته است.


منبع :: http://fars.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برگزاری همایش ملی زن، کتاب، سواد زندگی در شیراز
بر چسب ها: , , , , ,