کد خبر: 43577تاریخ انتشار : 1:32:24 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019

افزایش ساعت کار قطار شهری شیراز ؛ از امروز

افزایش ساعت کار قطار شهری شیراز ؛ از امروز

استان فارس یکی از قطب‌های کشاورزی کشور است که در سال‌های گذشته با بهره گیری از فناوری‌های نوین توانسته پیشرفت‌های قابل توجهی داشته باشد.

افزایش ساعت کار قطار شهری شیرازبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رییس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز گفت: به مناسبت دهه فجر ساعت کار خط یک قطار شهری شیراز از امروز دوشنبه پانزدهم بهمن از ۱۵ ساعت به ۱۶ ساعت افزایش یافت.
حسن مرادی با بیان اینکه ساعت کار نخستین حرکت خطوط قطار شهری حد فاصل ایستگاههای احسان تا گل سرخ از ساعت ۶ و پنج دقیقه صبح آغاز میشود و تا ساعت ۲۲ و پنج دقیقه ادامه دارد، افزود: با توجه به استقبال مردم، سر فاصله حرکت قطار در ساعات اوج ترافیک به صورت جدول شناور از ۱۵ دقیقه به ۱۲ دقیقه کاهش مییابد.
وی، ساعت کار نخستین حرکت قطارشهری در روزهای تعطیل را از ساعت ۷ و پنج دقیقه صبح و آخرین حرکت را ۲۱ و پنج دقیقه اعلام و تصریح کرد: با توجه به این خدمات ظرفیت مسافرگیری خط یک قطارشهری شیراز ۲۰ درصد افزایش داشته است.
هم اکنون خط یک مترو شیراز به طول ۲۴ و نیم کیلومتر با ۱۶ ایستگاه بعد از تهران طولانیترین خط متروی کشور است که غرب این کلانشهر را از ایستگاه «میدان احسان» به شرق آن تا ایستگاه «میدان الله» متصل میکند.

خبر جدید  آغاز به کار ششمین همایش ملی انرژی پاک در شیراز


منبع :: http://fars.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,